Zakościelny zniknie z serialu "Kryminalni"?

Czarne chmury zawisną nad Markiem Brodeckim z serialu "Kryminalni", w którego postać wciela się Maciej Zakościelny. Czy aktor wyleci z serialu?
Zakościelny zniknie z serialu Czarne chmury zawisną nad Markiem Brodeckim z serialu "Kryminalni". Już wiosną TVN wyemituje kolejną serię serialu "Kryminalni". Losy bohaterów serialu śledzą przed telewizorami miliony osób. Już wiosną TVN wyemituje kolejną serię serialu "Kryminalni". Losy bohaterów serialu śledzą przed telewizorami miliony osób. Z pewnością fanów serialu zainteresuje to, co będzie się działo w nowych odcinkach. Jednym z najważniejszych wątków stanie się konflikt pomiędzy Markiem Brodeckim a Adamem Zawadą. Komisarz będzie miał do Marka pretensje o to, że nie wywiązuje się ze swojej pracy i zawala kolejne akcje. Spór pomiędzy policjantami będzie tak ostry, że zagrozi pozycji Marka w policji. Konflikt może doprowadzić do tego, że podkomisarz zostanie zwolniony i tym samym Zakościelny straci pracę w serialu! Jeśli chodzi o sprawy sercowe bohaterów, to scenarzyści postanowili rozbudować wątek miłosny - Basi i Jacka Dumicza. Czy Basia zwiąże się z przystojnym prokuratorem? Tego dowiemy się wiosną.

 

Już wiosną stacja TVN wyemituje kolejną serię serialu "Kryminalni". Losy bohaterów sensacyjnego serialu śledzą przed telewizorami miliony osób. Z pewnością fanów serialu zainteresuje to, co będzie się działo w nowych odcinkach.

 

Jednym z najważniejszych wątków stanie się konflikt pomiędzy Markiem Brodeckim a Adamem Zawadą. Komisarz będzie miał do Marka pretensje o to, że nie wywiązuje się ze swojej pracy i zawala kolejne akcje. Spór pomiędzy policjantami będzie tak ostry, że zagrozi pozycji Marka w policji. Konflikt może doprowadzić do tego, że podkomisarz zostanie zwolniony i tym samym Zakościelny straci pracę w serialu!

 

 

Jeśli chodzi o sprawy sercowe bohaterów, to scenarzyści postanowili rozbudować wątek miłosny - Basi i Jacka Dumicza. Czy Basia zwiąże się z przystojnym prokuratorem? Tego dowiemy się wiosną.

 

A internauci nadal wierzą, że Basia i Marek będą kiedyś razem: