Bill na wakacjach i z... papierosem?!

Ci chłopcy są pracowici, więc Tokio Hotel zasłużyli na wakacje. Wybrali się na Malediwy i aktywnie korzystali z rozrywek. Bill Kaulitz paradował z papierosem!
Bill na wakacjach? Ci chłopcy są pracowici, więc Tokio Hotel zasłużyli na wakacje. Wybrali się na Malediwy i aktywnie korzystali z rozrywek. Bill Kaulitz paradował z papierosem! Wybrali się na Malediwy i aktywnie korzystali z rozrywek. Bill Kaulitz paradował z papierosem! Nieładnie Bill, nieładnie Co sobie pomyślą Twoje fanki? Bliżniacy próbowali kolorowych drinków, wylegiwali się na słońcu i pływali w błękitnym morzu. Znowu z "fajkiem"... Chyba chłopak wpadł w nałóg. Trochę z innej beczki. Fani TH są naprawdę godni podziwu. Z miłości do swoich ulubieńców organizują wycieczkę śladami Tokio Hotel. Każdy, kto ma ochotę na zwiedzenie miejsc ściśle związanych z zespołem i jego historią, ma niepowtarzalną ku temu okazję. Plan wycieczki, odbywającej się w pierwszy weekend kwietnia, zakłada wyjazd z Krakowa i przemierzenie autokarem m.in. Lipska, Magdeburga i Berlina. Są jeszcze wolne miejsca! Można mówić wiele na temat Tokio Hotel, ale ich fani zadziwiają nas na każdym kroku!

 

Nieładnie Bill, nieładnie Co sobie pomyślą Twoje fanki? Bliżniacy próbowali kolorowych drinków, wylegiwali się na słońcu i pływali w błękitnym morzu.

 

 

Znowu z "fajkiem"... Chyba chłopak wpadł w nałóg.

 

 

Trochę z innej beczki. Fani TH są naprawdę godni podziwu. Z miłości do swoich ulubieńców organizują wycieczkę śladamiTokio Hotel. Każdy, kto ma ochotę na zwiedzenie miejsc ściśle związanych z zespołem i jego historią, ma niepowtarzalną ku temu okazję. Plan wycieczki, odbywającej się w pierwszy weekend kwietnia, zakłada wyjazd z Krakowa i przemierzenie autokarem m.in. Lipska, Magdeburga i Berlina. Są jeszcze wolne miejsca! Pod tym adresem dostępne są wszystkie informacje.

 

Można mówić wiele na temat Tokio Hotel, ale ich fani zadziwiają nas na każdym kroku!

Więcej o:
Komentarze (341)
Bill na wakacjach i z... papierosem?!
Zaloguj się
 • kissthegirl

  Oceniono 17 razy 17

  tey jak ktoś nienawidzi billa to po chu* sie wypowiada wg niech zachowa te informacje dla siebie XD
  a co z tego że bill pali papierosa? heh xD
  juz jest duza afera
  jak chce to niech pali i tak go kocham ;))

 • konar

  Oceniono 14 razy 14

  w sumie to mógłby nie palić znowu może wylądować w szpitalu,a dobrze wiemy,że bill tego nie chce

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  extra!!!!Bill fajnie wyszedl...tokio hotel jest super!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  exsta!!!!super wyszegl!!!no ja nie moge!!...tokio hotel jest super!!!!!!!!!!!!!!!Bill,Tom,Gustav i Georg sa exstra!!!!!!!!!!!!!!!!!slucham Tokio Hotel dzis juz od 12:00 rtokio hotel jest super...super!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  śliczna focia!Bill ładnie wyszedł...

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  zachowujecie sie tak jakbyście nie wiedzieli że teraz 12-latki próbóją!!! ja mam 14 lat i pale (nie nałogowo tylko na imprezach i czasem z kumplami ok.1 paczka na miesiąc)niech se robi co chce! a wy antyfani zajmijcie sie swoimi sprawami i odw***ie sie od bila. i to że macie 2 kg. wikipedi w głowie to nie znaczy że możecie krytykować styl bila!!! np. mi sie podoba!
  antyfani jak nie macie co robić to idżcie zmieniać koła w tramwajach!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  słucham ? nieodpowiedziaolnym bachorem? dobrze przeczytałam to ty jestes nieodpoiewidalny on ma prawie 19 lat wiec jest juz dawono pełnoletni i moze roobic co mu sie podoba a te pie..e strony plotkarskie robia z tego afere ze pije drinki? rece opadaja no ludzie wyscie opi..i?????

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Jeden, czy dwa papierosy nie zabijają, a w życiu trzeba wszystkiego sprubować,...** Była bym troche ździwiona gdy zostało by to opublikowane 3-4 lata temu i oficjalnie by się z ty obnosił. teraz ma już 19 lat i jak się domyślam dowód też.........

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Jakby kogoś obchodziło że jakiś chłoptaś zapali sobie papieroska..A nich pali..Boli was to..???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX