Przemek Cypryański zagrał w słabym filmie "Jeszcze raz"?

Stacja TVN od paru tygodni usilnie promuje film Mariusza Malca "Jeszcze raz", którego jest patronem medialnym. W rolę głównych bohaterów wcielili się m.in. Przemek Cypryański i Danuta Stenka. Krytycy nie zostawili suchej nitki na tym filmie!
Cypryański w słabym filmie Krytycy nie zostawili suchej nitki na "Jeszcze raz". Przemek Cypryański wcielił się w rolę jednego z głównych bohaterów filmu "Jeszcze raz". Krytycy orzekli: "Polskie komedie romantyczne sięgają dna". Film Mariusza Malca "Jeszcze raz"wszedł do kin w ubiegłym tygodniu. Sukces tej produkcji zagwarantować mają popularni aktorzy tacy jak Danuta Stenka, Jan Frycz i Przemek Cypryański. Scenariusz filmu powstał na podstawie pomysłu Ilony Łepkowskiej. Film opowiada o perypetiach miłosnych matki i córki, które wyjeżdżają na wakacje w dwa zupełnie inne miejsca Polski. W trakcie filmu można zaobserwować jak jednocześnie rodzi się dojrzała i młodzieńcza miłość. Krytycy filmowi po obejrzeniu tej nowej produkcji stwierdzili, że polskie komedie romantyczne sięgają dna. My jesteśmy przekonani, że większość potencjalnych widzów tego filmu pójdzie do kina tylko i wyłącznie dla Przemka Cypryańskiego i Mikołaja Krawczyka!

 

Film Mariusza Malca wszedł do kin w ubiegłym tygodniu. Sukces tej produkcji zagwarantować mają popularni aktorzy tacy jak Danuta Stenka i Jan Frycz, Przemek Cypryański. Scenariusz filmu powstał na podstawie pomysłu Ilony Łepkowskiej. Film opowiada o perypetiach miłosnych matki i córki, które wyjeżdżają na wakacje w dwa zupełnie inne miejsca Polski.

 

W trakcie filmu można zaobserwować jak jednocześnie rodzi się dojrzała i młodzieńcza miłość. Krytycy filmowi po obejrzeniu tej nowej produkcji stwierdzili, że polskie komedie romantyczne sięgają dna. My jesteśmy przekonani, że większość potencjalnych widzów tego filmu, pójdzie do kina tylko i wyłącznie dla Przemka Cypryańskiego i Mikołaja Krawczyka!

 

Zwiastun filmu:

 

 

 

 

Film promuje piosenka Partycji Markowskiej "Jeszcze raz":