Hanna Lis w "Gwiazdy tańczą na lodzie"?

Do prasy przenikają kolejne informacje o znanych osobach, które wezmą udział w show "Gwiazdy tańczą na lodzie". "Fakt" dowiedział się, że taką propozycję dostała Hanna Lis. Co więc wybierze dziennikarka: "Taniec z gwiazdami" czy "Gwiazdy tańczą na lodzie"?

 

Kariera telewizyjna Hanny Lis jest obecnie w mediach jednym z najważniejszych tematów. Codziennie dowiadujemy się o nowych propozycjach, jakie dostaje dziennikarka. Zaproponowano jej udział w "Tańcu z gwiazdami", prowadzenie "Panoramy" i nawet programu "Pytanie na śniadanie".

 

W rozmowie z "Faktem" osoba z kierownictwa TVP 2 przyznała, że producent programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", firma Rochstar jest zainteresowana udziałem w show Hani Lis.

Pani Hannie została przedstawiona propozycja wzięcia udziału w programie. Pani Hanna jest bardzo wysportowana i dobrze jeździ na łyżwach.

 

 

Jak dowiedział się "Fakt" Hanna Lis uwielbia jeździć na łyżwach i dlatego zimą często można ją zobaczyć na lodowisku. Gdy Kinga Rusin brała udział w "Tańcu z gwiazdami" na forach internetowych ludzie pisali, że Lis jest głupi, bo zostawił taką piękną i utalentowaną tancerkę dla otyłej Smoktunowicz. Ciekawe jak zareagują na Hannę Lis tańczącą na łyżwach.

Więcej o:
Komentarze (95)
Hanna Lis w "Gwiazdy tańczą na lodzie"?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  no niemieliscie kogo dac jezu niu jezu;::no hello

 • Gość: Gość

  0

  Zac Efron mógłby wystąpić w Gwiazdy tańczą na Lodzie! Ale byłoby super. Kto się ze mną zgadza?

 • Gość: Gość

  0

  Smoktunowicz to mała podstarzała brzydula- brzydka była cały czas, zeszmacona niemoralna baba, która ciągle lata za nowymi chłopami, zadana z niej matka ani żona. Niesmak człowieka bierze jak media robią z tekiego czegoś damę .

 • Gość: Gość

  0

  ona pali i pije nie ma kondycji i sięboi kompromitacji

 • Gość: Gość

  0

  ciekawe jak dlugo to bedzie trwalo - oby krotko - zyczliwy.

 • Gość: Gość

  0

  <lol> Komętarz nademna to Niby HAnna LIS <LOL> Ale ściu\ema <LOL> też moge napisać, że jestem DOda i ktos w to uwierzy

 • Gość: Gość

  0

  Nie mam wyrzutow sumienia, jest mi dobrze z Tomkiem, jest super tata dla moich dzieciakow. A co do Kingi to moze i jest pare kg chudsza, ale ma znacznie gorszy charakter, nie robi tak dobrego wloskiego jedzienia jak jak, ktore tak bardzo z Tomkiem i dieciakami lubimy jesc.

  Pozdrowienia dla ekipy plotka,

  Hania

 • Gość: Gość

  0

  no fajnie mi tesh to wisii

 • Gość: Gość

  0

  Lisowa w młodości:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX