Mariusz Pudzianowski wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!

Wygląda na to, że 7 edycja "Tańca z gwiazdami" będzie prawdziwym hitem. Powód? Wystąpi w niej Mariusz "Pudzian Strongman" Pudzianowski! Najsilniejszy mężczyzna na świecie deklaruje, że na parkiecie da z siebie wszystko.
Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"! Wygląda na to, że 7 edycja "Tańca z gwiazdami" będzie prawdziwym hitem. Wystąpi w niej Mariusz Pudzianowski! Najsilniejszy mężczyzna na świecie deklaruje, że na parkiecie da z siebie wszystko. Wystąpi w niej Mariusz Pudzianowski! Najsilniejszy mężczyzna na świecie deklaruje, że na parkiecie da z siebie wszystko. Jak dowiedział się "SE" dziś Mariusz Pudzianowski podpisuje z TVN umowę. Początkowo "Strongman" chciał żeby jego partnerka przyjeżdżała na treningi do Białej Rawskiej. W końcu jednak zgodził się żeby treningi odbywały się w specjalnie wynajętej dla niego sali w Warszawie. "Pudzian" nie uczęszczał nigdy do żadnej szkoły tańca, ale za to bardzo często tańczył na różnych bankietach. - To będzie super zabawa, co nie oznacza, że nie będę tego wszystkiego traktował bardzo poważnie. Wręcz przeciwnie! Tak jak we wszystkim, tak i tu dołożę wszelkich starań, by wypaść bardzo dobrze - powiedział w rozmowie z "SE". Mariusz rozpocznie treningi do programu już w tym tygodniu. Nie wiadomo jeszcze, której z tancerek przypadnie rola nauczycielki "Pudziana". Nauczyć kroków tańca mężczyznę, który waży ponad 130 kg nie będzie łatwo! Wyobrażacie sobie taką Edytę Herbuś u boku "Pudziana"?

 

Jak dowiedział się "SE" dziś Mariusz Pudzianowski podpisuje z TVN umowę. Początkowo "Strongman" chciał żeby jego partnerka przyjeżdżała na treningi do Białej Rawskiej. W końcujednak zgodził się żeby treningi odbywały się w specjalnie wynajętej dla niego sali w Warszawie.

 

"Pudzian" nie uczęszczał nigdy do żadnej szkoły tańca, ale za to bardzo często tańczył na różnych bankietach.

To będzie superzabawa, co nie oznacza, że nie będę tego wszystkiego traktował bardzo poważnie. Wręcz przeciwnie! Tak jak we wszystkim, tak i tu dołożę wszelkich starań, by wypaść bardzo dobrze - powiedział w rozmowie z "SE".

 

 

Mariusz rozpocznie treningi do programu już w tym tygodniu. Nie wiadomo jeszcze, której z tancerek przypadnie rola nauczycielki "Pudziana". Nauczyć kroków tańca mężczyznę, który waży ponad 130 kg nie będzie łatwo! Wyobrażacie sobie taką Edytę Herbuś u boku "Pudziana"?