Szyc ma problem z alkoholem?!

Co się dzieje z Borysem Szycem? Popularny aktor rozstał się niedawno ze swoją partnerką Marysią, ponieważ, jak to mówią, nie umiała się zachować i przynosiła mu wstyd. Obecnie aktor topi swoje smutki w alkoholu.

 

Borys ma za sobą już dwa nieudane związki. Szyc nie potrafił stworzyć dojrzałego związku ani z Marysią ani z matką swojej córki Soni. Aktor już wiele miesięcy temu został okrzyknięty największym imprezowiczem wśród gwiazd. Borys na każdym bankiecie fotografowany był z kieliszkiem w dłoni.

 

Problem w tym, że ostatnio aktor zaczął chodzić do warszawskich barów sam. Jak informuje "Fakt" Szyc spędził w jednym z nich parę godzin! Co tak zmartwiło Borysa, że musiał topić smutki w alkoholu? W końcu na brak propozycji zawodowych nie może narzekać. Szyc jest jednym z najlepiej ocenianych przez recenzentów aktorów młodego pokolenia. "Fakt" sugeruje, że jest to być może kryzys wieku średniego. W końcu w 2008 roku aktor skończy 30 lat i być może zdał sobie sprawę z tego, że nie może być wiecznie Piotrusiem Panem.