Mroczek balował w klubie go-go!

Rafał Mroczek nie próżnował w trakcie swojego kilkudniowego pobytu w USA. Młody "aktor" nie poderwał co prawda żadnej dziewczyny, ale za to doskonale bawił się z tancerkami w klubie go-go. Jak myślicie ile pieniędzy w nim zostawił?

 

W trakcie sylwestrowej imprezy kilka dziewczyn zainteresowało się Rafałem Mroczkiem i próbowało go poderwać. On pozował z nimi do zdjęć, ale nie miał ochoty na dłuższą rozmowę. Jedna z fanek Mroczka powiedziała "SE", że Rafał mówił, że jest zmęczony i musi iść spać. Tak naprawdę "aktor" wolał towarzystwo mężczyzn. Mroczek przy barze czuł się jak ryba w wodzie i wychylał kieliszek za kieliszkiem.

 

Tuż przed Sylwestrem, Rafał był widziany w klubie Lookers w mieście Elizabeth (stan New Jersey). Według informatorów "SE" Mroczek wkładał półnagim tancerką za majtki jednodolarowe banknoty. Dolar stoi obecnie bardzo słabo i jest wart mniej niż trzy złote. Nie ma, co Rafał to ma gest! Jedynie usprawiedliwia go to, że za bycie atrakcją klubu w Chicago dostał "tylko" 5 tysięcy złotych.

Więcej o: