Brodzik a`la bufetowa

Joanna Brodzik razem z partnerem Pawłem Wilczakiem Sylwestra spędziła chałturząc w Chicago. Nic nadzwyczajnego. Nas bardziej nurtuje za kogo przebrała się gwiazda? I dlaczego jej kreacja przypomina strój kierowniczki z bufetu w latach 80-tych.
Brodzik a la bufetowa Brodzik i Wilczak w Sylwestra chałturzyli w Chicago. Joanna Brodzik razem z Pawłem Wilczakiem Sylwestra spędziła chałturząc w Chicago. Nic nadzwyczajnego. Ale dlaczego przebrała się za bufetową z lat 80.? Nic nadzwyczajnego. Nas bardziej nurtuje za kogo przebrała się gwiazda? I dlaczego jej kreacja przypomina strój kierowniczki z bufetu z lat 80.? Joanna Brodzik i Paweł Wilczak nowy rok przywitali w Chicago. Za 12 tys. dolarów gaży gwiazdy umilały sylwestrowy wieczór Polonii - czytamy w "Super Ekspressie". Za wejściówkę trzeba było zapłacić 169 dolarów. W tej cenie były dwa wejścia Brodzik i Wilczaka do publiki. A za kolejne 20 dolarów można było sobie zrobić z gwiazdorską parą zdjęcie. Gazeta jest oburzona! W zamian polonusi zostali zrobieni w balona. Ubrana niczym bufetowa na imieninach pani Joasia i jej partner mieli tylko dwa wyjścia do publiczności. Nasza Magda M. by podkreślić swoje krótkie nóżki, włożyła... krótką świecącą sukienkę przed kolanko, ozdobioną kwiatkami w krzyczących kolorach. (...) Lekko odęte usteczka i ogromne kolczyki, przypominające ozdoby choinkowe, a nie damską biżuterię, dopełniały całości. Plotek trochę dziwi się surowemu werdyktowi gazety, w końcu lata 80. zawsze są w modzie. 

 

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak nowy rok przywitali w Chicago. Za 12 tys. dolarów gaży gwiazdy umilały sylwestrowy wieczór Polonii - czytamy w "Super Ekspressie". Za wejściówkę trzeba było zapłacić 169 dolarów. W tej cenie były dwa wejścia Brodzik i Wilczaka do publiki. A za kolejne 20 dolarów można było sobie zrobić z gwiazdorską parą zdjęcie. Gazeta jest oburzona!

W zamian polonusi zostali zrobieni w balona. Ubrana niczym bufetowa na imieninach pani Joasia i jej partner mieli tylko dwa wyjścia do publiczności. Nasza Magda M. by podkreślić swoje krótkie nóżki, ubrała... krótką świecącą sukienkę przed kolanko, ozdobioną kwiatkami w krzyczących kolorach. (...) Lekko odęte usteczka i ogromne kolczyki, przypominające ozdoby choinkowe, a nie damską biżuterię, dopełniały całości.

Plotek trochę dziwi się surowemu werdyktowi gazety, w końcu lata 80-te zawsze są w modzie.

 

Więcej o:
Komentarze (55)
Brodzik a`la bufetowa
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  co wam przeszkadza w jej sukience?!
  ładnie wygląda !
  jest fajna lubię ją i magde m.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  S.E. jest żałosny! Przecież Brodzik ubrała się bardzo modnie, zgodnie z trendami na wybiegach, A to, że jakaś kobiecina, noszące rozmiar 40 (albo Bóg wie który!) i pracująca w obleśnym pomieszczeniu za biurkiem, napisze o (bardzo ładnej) P. Joasi takie bzdury, naprawdę nikogo nie obchodzi!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  wcale nie tak zle;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  brodzik jest subcio!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  pięknie wygląda, Plotek ma rację - lata 80-te zawsze w modzie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nie wiem co macie do Asi ale ona jest super

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Odpier.dolcie się od Joasi!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ale was sciska zazdrosc. Trzeba bylo zaprosic jarka wysokiego liliputa z mamusia byloby po 300 od lba.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ehh... ludzie. zastanówcie się co mówicie... Ten cały ukochany przez nastolatki Zack też nie jest taki świetny... A Vanessa...? mała tapeciara. Cudze chwalicie, swego nie znacie. Brodzik jest świetną aktorką, trzyma się dobrze, jest szczęśliwa i naturalna.o to chyba chodzi?
  A to, że się ubrała jak ubrała to tylko jej sprawa... ale prawda jest taka, że 'SE' jest zwykłym gó..anym brukowcem. więc kto by się przejmował takimi plotkami?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX