Doda wróciła do Radka!

Piosenkarka oraz piłkarz spędzili razem sylwestra we Wrocławiu. Radek i Doda bardzo afiszowali się ze swoimi uczuciami co spowodowało, że byli w centrum zainteresowania. Doda znów robi show ze swojego życia czy też naprawdę dała Radkowi kolejną szansę?
Doda wróciła do Radka! Piosenkarka oraz piłkarz spędzili razem sylwestra we Wrocławiu. Radek i Doda bardzo afiszowali się ze swoimi uczuciami co spowodowało, że byli w centrum zainteresowania. Radek i Doda bardzo afiszowali się ze swoimi uczuciami co spowodowało, że byli w centrum zainteresowania. Doda znów robi show ze swojego życia czy też naprawdę dała Radkowi kolejną szansę? Ciężko jest ocenić co łączy Dodę z Radkiem, czy to miłość czy też biznes. Ostatnio płyta Dody nie sprzedaje się już tak dobrze, więc być może przyszedł czas na wywołanie kolejnego skandalu. Po powrocie z wakacji na Jamajce, Doda i Radek pojechali do Wrocławia. Zakochani czule się obejmowali i chętnie pozowali do zdjęć. Takie zachowanie Dody może spowodować, że w przyszłości nikt w jej słowa już nie uwierzy. Jednego dnia Doda obwieszcza, że rozwodzi się z Radkiem, drugiego leci z nim na wakacje. Niestety im dłużej trwa ta farsa, tym bardziej przypomina nam kolejne odcinki kiepskiej brazylijskiej telenoweli. 

 

Ciężko jest ocenić co łączyDodę z Radkiem, czy to miłość czy też biznes. Ostatnio płyta Dody nie sprzedaje się już tak dobrze, więc być może przyszedł czas na wywołanie kolejnego skandalu.

 

Po powrocie z wakacji na Jamajce,Doda i Radek pojechali do Wrocławia.Zakochani czule się obejmowali i chętnie pozowali do zdjęć. Takie zachowanie Dody może spowodować, że w przyszłości nikt w jej słowa już nie uwierzy.

 

Jednego dnia Dodaobwieszcza, że rozwodzi się z Radkiem, drugiego leci z nim na wakacje. Niestety im dłużej trwa ta farsa, tym bardziej przypomina nam kolejne odcinki kiepskiej brazylijskiej telenoweli.

 

Więcej o: