Zobacz Julię z t.A.T.u. tuż przed porodem!

Wokalistka zespołu t.A.T.u. - Julia Wołkowa (ta po lewej na zdjęciu) - urodziła wczoraj rano synka . Jest to jej drugie dziecko. 22-letnia piosenkarka jest już matką 3-letniej Viktorii. Znaleźliśmy w internecie wywiad z Julią, który ktoś przeprowadził tuż przed porodem!
Julia tuż przed porodem! kolejne dziecko wokalistki t.A.T.u. Wokalistka zespołu t.A.T.u. - Julia Wołkowa (ta po lewej na zdjęciu) - urodziła w czwartek rano synka Jest to jej drugie dziecko. 22-letnia piosenkarka jest już matką 3-letniej Viktorii. Znaleźliśmy w Internecie wywiad z Julią, który ktoś przeprowadził tuż przed porodem! Według informacji "SE" około godziny 4.30 Julia Wołkowa została przewieziona przez swoją przyjaciółkę z zespołu i byłą dziewczynę - Lenę Katinę - do jednej z moskiewskich klinik. Tam w obecności swojego ojca, byłej dziewczyny i obecnego chłopaka (nieźle co?) Julia urodziła synka, który waży 3,4 kg i mierzy 52 cm. Ojcem dziecka Julii jest Parvis Yasinov, który dla piosenkarki zostawił swoją poprzednią żonę. Julia tuż przed porodem: - Niedługo dojdzie do tego, że cały poród będzie można zobaczyć w telewizji i Internecie.

 

Według informacji "SE" około godziny 4.30 Julia Wołkowa została przewieziona przez swoją przyjaciółkę z zespołu i byłą dziewczynę - Lenę Katinę - do jednej z moskiewskich klinik. Tam w obecności swojego ojca, byłej dziewczyny i obecnego chłopaka (nieźle co?) Julia urodziła synka, który waży 3,4 kg i mierzy 52 cm. Ojcem dziecka Julii jest Parvis Yasinov, który dla piosenkarki zostawił swoją poprzednią żonę.


Julia tuż przed porodem:

 

 

 

 

Niedługo dojdzie do tego, że cały poród będzie można zobaczyć w telewizji i internecie.

Więcej o:
Komentarze (125)
Zobacz Julię z t.A.T.u. tuż przed porodem!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  kto wam powiedzial ze to wywiad.. maz kreci zone na porodowce.. normalka.. zacofani jestescie

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ale z was cioty !! ona nie była lesba to był tylko taki chwyt reklamowy !! a że się kiedyś pocałowały na teledysku to nic nie znaczy !! dzięki temu właśnie stały się sławne !! ale z was niedorobione pizdy

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  jestes dzielna tak dalej czymaj

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  przeciez na koncu tego filmu jest napisane : "by parvis" czyli ten wywiad zrobil ten jej chłop. -.-

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  świetni

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  juz ma dwójkę

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  a niech se rodzxi i 10

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ona nie była lesba...poczytajcie troche...tak im menadżer kazał zdeby je udawały bo zyskają popularność!! ona jest hetero!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  trochę płodna z niej kobieta. Jak tak dalej pójdzie to do 40 będzie miała cala drużynę piłkarską włączając tych rezerwowych:):):)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX