Rafał Mroczek romansuje z modelką "Playboya"?

Rafał Mroczek na brak zainteresowania kobiet, narzekać nie może. W końcu jest popularnym i zdaniem niektórych (nie naszym) po prostu przystojnym facetem. Ostatnio Rafał wpadł w oko pewnej pięknej modelce "Playboya"!
Romans Mroczka z modelką? To "Fakt"! Rafał Mroczek na brak zainteresowania kobiet, narzekać nie może. Ostatnio Rafał wpadł w oko pewnej pięknej modelce "Playboya"! Klaudia El Dursi i Rafał Mroczek (na zdjęciu z partnerką w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" Anetą Kowalską) poznali się parę dni temu na imprezie zorganizowanej z okazji urodzin "Playboya". Modelka jest piękną kobietą, która zawsze otoczona jest wianuszkiem mężczyzn. Jednak na ten imprezie Klaudia siedziała przy stoliku i rozmawiała cały czas tylko z Rafałem. Czyżby szykował się kolejny gorący romans? - zastanawia się "Fakt". 

 

Klaudia El Dursi i Rafał Mroczek (na zdjęciu z partnerką w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" Anetą Kowalską) poznali się parę dni temu na imprezie zorganizowanej z okazji urodzin "Playboya". Modelka jest piękna kobietą, która zawsze otoczona jest wianuszkiem mężczyzn. Jednak na ten imprezie Klaudia siedziała przy stoliku i rozmawiała cały czas tylko z Rafałem.


Czyżby szykował się kolejny gorący romans? - zastanawia się "Fakt".