Koroniewska sprezentuje krwistą grę komputerową

Jak wiadomo gwiazdy to też ludzie. I tak jak "zwykli śmiertelnicy" kupują teraz bliskim prezenty. "Fakt" podpatrzył znanych i lubianych na zakupach. Na przykład Kasia Tusk sprezentuje rodzinie: odkurzacz, książkę i talon do Ikei. Z kolei Joanna Koroniewska perfumy i... krwistą gierkę komputerową.

 

Kasia Tusk ma już prezenty dla rodziców i brata Michała - czytamy w "Fakcie".

Dla taty będą perfumy i książka, a dla mamy kieliszki do wina i właśnie odkurzacz. Na wigilijnym stole stanie zaś duża, ozdobna świeca.

Kasia chce, żeby prezenty były romantyczne i praktyczne. Pewnie dlatego brat dostanie... talony do Ikei.

 

 

Z kolei Joanna Koroniewska została przyłapana na wybieraniu... gry komputerowej dla narzeczonego Maćka Dowbora i perfum dla teściowej.

Najpierw urocza Joasia odwiedziała stoisko z grami. W świecie męskich rozrywek wyglądała na nieco onieśmieloną. Bo jak tu odróżnić jedną krwawą strzelankę od drugiej ? Z naszych informacji wiadomo, że popularny prezenter zamiast gry wolałby znaleźć pod choinką nową rakietę tenisową.
W perfumerii urodziwej aktorce poszło o wiele łatwiej. Czuła się tam jak ryba w wodzie. Pewnym krokiem przemierzała stoiska z zapachami. Okiem prawdziwej znawczyni co rusz brała do ręki kolejny flakonik z najnowszymi zapachami dla kobiet. Nie jest tajemnicą, że aktorka dumna jest ze swojego wyrafinowanego gustu.
Nie trudno także się domyślić, kto otrzyma na gwiazdkę gustowny flakonik.

 

Michał Żebrowski też kupił już prezent... dla siebie.

Michał Żebrowski to elegant jakich mało. Chociaż wszyscy szukają prezentów dla swoich najbliższych, popularny aktor woli inwestować we własny wygląd.
Żebrowski nigdy nie krył, że doskonale wie, jak powinien wyglądać nowoczesny mężczyna. Choć jego szafy są pełne garniturów od najlepszych europejskich krawców, jemu wciąż mało. Spotkaliśmy przystojnego aktora, jak wychodził obładowany kolejnymi męskimi fatałaszkami.
Przepastna torba z zakupami, którą z trudem taszczył Żebrowski, kryła nowiusieńką koszulę i supermodny krawat. Trzeba pochwalić aktora, że tym razem wybrał koszulę od polskich projektantów. Panie Michale! O swój wygląd trzeba dbać, ale kiedy pomyśli pan o prezentach dla swoich bliskich?

 

Co kupił Hubert Urbański, prezenter który zarabia 100 tys. zł miesięcznie?

W życiu Huberta Urbańskiego są tylko dwie kobiety: Marianna i Krysia. To ukochane córeczki tatusia, które dziennikarz rozpieszcza jak może.
Dziennikarz, znany z elegancji i dobrego smaku, na pewno może służyć im radą. Na zakupy cała trójka wybrała się więc razem. Hubert-Mikołaj nie szczędził grosza i kupił córkom eleganckie kozaczki. Para kosztowała 600 złotych.

 

Joanna Liszowska odwiedziała perfumerią.

Joanna Liszowska jest wielbicielką pięknych zapachów. Dlatego na liście świątecznych prezentów nie może zabraknąć pachnących kosmetyków i perfum.
Nic więc dziwnego, że Joasi rzadko zdarza się wyjść z perfumerii z pustymi rękami. A ponieważ lubi sprawiać prezenty nie tylko sobie, ale też bliskim, to także ich zasypuje flakonikami perfum. W tym roku kupiła też na prezent luksusowe mydełko zrobione z naturalnych produktów - za całe 30 zł!

 

Co kupił żonie Maciej Orłoś?

On na pewno nie ma węża w kieszeni. Maciej Orłoś swojej ukochanej żonie pod choinkę kupił najnowszy model iPoda - popularnego, kieszonkowego odtwarzacza muzyki.

 

Krzysztof Ibisz sam zapakował choinkę.

To się nazywa zapiąć wszystko na ostatni guzik! Znany prezenter Krzysztof Ibisz nie lubi zdawać się na innych, jeśli chodzi o wybór świątecznej choinki. Sam wybrał, wymierzył i do tego zapakował drzewko, by mieć pewność, że żadna gałązka nie złamie się podczas transportu.

I kupił prezenty.

Wiem, co lubią moi najbliżsi, więc z ich kupnem nie miałem kłopotu. Ania dostanie płytę Zakopower, Max (syn z pierwszego małżeństwa) - płytę z muzyką Rubika, a Vincent zabawkę, czerwonego malucha.

 

Gosia Andrzejewicz zadbała m.in. o to, że by tata nie miał zmarszczek.

Mama dostanie ode mnie kapcie z prawdziwej owczej wełny i włoski żel do kąpieli, a tata znajdzie pod choinką krem przeciwzmarszczkowy. Mam nadzieję, że będzie go używał.

Gosia to niezwykła gwiazda, prezenty kupiła też... fanom.

Są osoby, które ciągle okazują mi sympatię. Teraz jest dobry czas, żebym się zrewanżowała. Pewnej fance kupiłam zestaw kosmetyków. Mam nadzieję, że się jej spodobają.

 

Małgorzata Kożuchowska jest zawsze modna i elegancka , takie są też prezenty od niej.

Choć wielka gwiazda jest osobą niezwykle zapracowaną, jej bliscy znajdą pod choinką wspaniałe prezenty. Swojemu narzeczonemu, dziennikarzowi telewizji Puls Bartoszowi Wróblewskiemu, pani Małgorzata podaruje m.in. elegancką koszulę.
W tym roku pani Małgorzata dużo wcześniej zaczęła rozglądać się za świątecznymi podarkami. Aktorka nie lubi w ostatniej chwili biegać po sklepach. Prezent musi być starannie wyselekcjonowany i przemyślany. Podpatrzyliśmy aktorkę, gdy myszkowała po eleganckich butikach w centrum Warszawy. Jej łupem padła m.in. bardzo elegancka koszula marki Hugo Boss.

 

Dariusz Michalczewski wydał na prezenty sporo kasy.

"Tygrys" kupił m.in. bursztynową kolię wartą aż 2035 złotych. "To dla mojej dziewczyny Basi. Ona lubi biżuterię, a ja uważam, że ta z bursztynu jest najpiękniejsza" - wyjaśnia bokser.
Na upominek dla mamy Darek również nie żałował grosza. Kupił zestaw talerzy z bardzo drogiego szkła o wartości 160 złotych za sztukę. (...) Z księgarni wyszedł z bajkami dla dzieci za ponad 300 zł.