Kręglicka ma anoreksję?

Dziennikarze to naprawdę troskliwi ludzie. Tym razem ich "czułe oko" dostrzegło, że coś niedobrego dzieje się z byłą Miss Świata, Anetą Kręglicką. "Zostały z niej same kości" - czytamy w "Super Ekspressie".
Kręglicka ma anoreksję? Dziennikarze to naprawdę troskliwi ludzie. Czułe oko dziennikarzy dostrzegło, że coś złego dzieje się z byłą Miss Świata Anetą Kręglicką. "Zostały z niej same kości" - czytamy w "Super Ekspressie" Tym razem ich czułe oko dostrzegło, że coś złego dzieje się z byłą Miss Świata Anetą Kręglicką. "Zostały z niej same kości" - czytamy w "Super Ekspressie". Aneta Kręglicka, dziś ma 42 lata i jak twierdzi "Super Ekspress", ta piękna kobieta "niknie w oczach". Jej wychudzone ciało w niczym nie przypomina już apetycznych kształtów sprzed lat. Piękne suknie i biżuteria nie są w stanie zasłonić tego smutnego widoku. Gazeta znalazła osobę z otoczenia Kręglickiej, która bardzo przejmuje się jej zdrowiem. - Zostały z niej same kości! Ma niemal przezroczystą skórę usianą pajęczyną żyłek. Cienie pod oczami maskuje grubą warstwą korektora. Jest smutna i apatyczna. To naprawdę poruszający artykuł. 

 

Aneta Kręglicka, dziś ma 42 lata i jak twierdzi "Super Ekspress", ta piękna kobieta "niknie w oczach".

Jej wychudzone ciało w niczym nie przypomina już apetycznych kształtów sprzed lat. Piękne suknie i biżuteria nie są w stanie zasłonić tego smutnego widoku.

Gazeta znalazła osobę z otoczenia Kręglickiej, która bardzo przejmuje się jej zdrowiem.

Zostały z niej same kości! Ma niemal przezroczystą skórę usianą pajęczyną żyłek. Cienie pod oczami maskuje grubą warstwą korektora. Jest smutna i apatyczna.

To naprawdę poruszający artykuł.

 

Więcej o:
Komentarze (46)
Kręglicka ma anoreksję?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  a ja uwazam ze jak na 42 lata to i tak sie niezle trzyma, a co jest dziwniego w obwislym biuscie czy workach pod oczami w tym wieku..??

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  To ,że jest chuda,nie znaczy ,ze ma anoreksje....anoreksja to powazna choroba...i uwierzci ,że nie tak wygląda anorektyk

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Ona jest bardzo chuda owszem, ale to chyba jeszcze nie anoreksja (no ewentualnie jej początki) bo chociażby w google wpiszcie sobie anoreksja albo anorektyczka i zobaczycie co to tak na prawdę znaczy...

 • Gość: Gość

  0

  Do tego wlasnie doprowadz slawa...;/

 • Gość: Gość

  0

  ja ją bardzo lubię,a że trochę schudła to trudno.

 • Gość: Gość

  0

  chciałaby zatrzymać czas, ale się nie da, niestety... też bym chciała

 • Gość: Gość

  0

  wygląda na chorą...bidulka...

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  własnie chudosc yest piekna!! ;D i will be perfect!!!

 • Gość: Gość

  0

  ona nie jest anorektyczka myśle ze jest bardzo chuda ale to raczej jej atut bo kto z nas nie chce być chudy ?????????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX