"Gleba" zatańczy ze Steczkowską!

Zwycięzca pierwszej edycji "YCD" Maciej Florek i wielka przegrana "Tzg" Justyna Steczkowska już w najbliższą niedzielę wystąpią w programie "Po prostu taniec". Zatańczą tango! Jakie duety zobaczymy jeszcze na parkiecie?

 

Uczestnicy obu programów - "Taniec z gwiazdami" i "You Can Dance - Po prostu tańcz" od początku tygodnia ciężko przygotowują się do niedzielnego odcinka, czyli specjalnego programu "Po prostu taniec".

 

Tylko Justyna Steczkowska rzadko pojawia się na próbach, ponieważ ma wiele zobowiązań zawodowych. Na treningach z "Glebą" zastępuje ją Ewa Szabatin. Tancerka uczy Maćka trudnej techniki tanga. Florek nie miał nigdy styczności z tym tańcem, ale bardzo szybko poradził sobie z zapamiętaniem trudnych figur układu.

 

W rozmowie z "SE" Ewa powiedziała:

To trudny taniec. Trzeba w nim pokazać namiętność i ognisty temperament. Układ, który w niedzielę zatańczy Michał, będzie przypominać walkę kochanków.

 

Oprócz Michała i Justyny w niedzielę zobaczymy również innych uczestników z obu programów. Patrząc na wzrost poszczególnych gwiazd doszliśmy do wniosku, że Anna Guzik zatańczy z "Roofim", Mateusz Damięcki z Anną Bosak, a Rafał Bryndal z "Saszą". Jednym słowem - będzie wesoło!