Co zatańczą w finale "TzG"? Która wygra? GŁOSUJ!

Justyna Steczkowska i Anna Guzik już w najbliższą niedzielę, zmierzą się w finale programu "Taniec z gwiazdami". Emocje rosną z każdym dniem, bo obie dziewczyny mają ogromne szanse na wygranie programu. My uchylimy wam rąbka tajemnicy i zdradzimy, jakie tańce uczestniczki zaprezentują w finale.

 

Każda z par wykona trzy tańce. Dwa, które prezentowała już wcześniej i jeden nowy układ. Anna Guzik wybrała walca i quickstepa, a Justyna american smooth i cha-chę.


Na łamach "SE" Steczkowska powiedziała, jak będzie wyglądał jej freestyle.

Nasz freestyle będzie kompilacją trzech tańców: rumby, cha-chy i tanga. To ostatnie zatańczymy do piosenki "Roxanne" Stinga.

 

 

Piosenkarka zdradziła również, w jakim stroju wystąpi w niedzielnym programie. Jego podstawą ma być czerwone body wysadzane kryształami.

Inspiracją był film "Moulin Rouge", który uwielbiam. Do czerwonego body będę miała krótką spódnicę, którą w pewnym momencie dyskretnie zrzucę, a publiczności pokażę się w czerwonym poncho. Potem poncho zostanie zastąpione chustą w kwiaty.

Pewne jest, że jury będzie w finale kibicowało Justynie a nie Ani. Tyle, że ich noty w finale są i tak bez znaczenia, bo to publiczność decyduje, kto wygra. W półfinałowym odcinku pierwsze miejsce w głosowaniu widzów zajęła Anna Guzik. Aktorka miała nad Justyną aż 5 procent przewagi.

 

A jak będzie w finale? Na kogo stawiacie?

 

Już dzisiaj relacja na żywo z ostatniego odcinka. Piszcie na plotek@g.pl, czekamy na Wasze opinie! Ah, jeszcze gadu-gadu: 10415678, ale nie będziemy w stanie wszystkim odpisać:)