Radek Majdan ma już nową kobietę

Myśleliśmy, że minie trochę więcej czasu, zanim Radek Majdan otrząśnie się po rozstaniu z Dodą. On jest dużo szybszy niż wszyscy sądziliśmy. Majdan ma już nową kobietę! Kim jest urocza brunetka?

 

Tego niestety nikt nie wie, ale to tylko kwestia czasu. Piłkarz zabrał nową dziewczynę z okazji piątkowego wieczoru do jednego z bardziej "lanserskich" klubów w Warszawie. Tam, zapatrzeni w siebie jak w obrazki, zatopili się w rozmowę - donosi "Fakt" i sugeruje, że kobieta z całą pewnością nie jest siostrą Radka.

 

Około godziny 7 rano (co można tyle robić w klubie?) wyszli z uśmiechami na twarzy, a tajemnicza towarzyszka Majdana dźwigała duży bukiet kwiatów, prezent od piłkarza. Najśmieszniejsze, a może właśnie najtragiczniejsze, w całej sytuacji było to, co wydarzyło się chwilę później. Część kwiatów upadła dziewczynie na ziemię, a Radek wcale nie ruszył kobiecie na pomoc. W tym czasie zajęty był czymś innym... pisaniem SMS-ów. Nieładnie panie Majdan, nieładnie!

 

"Fakt" zastanawia się, czy w owej brunetce Radek znajdzie w końcu matkę swoich dzieci, których, jak zawsze podkreśla, bardzo pragnął. Ani pierwsza żona, ani Doda nie dały mu potomstwa. Pytanie tylko, czy świat jest gotowy na małego Majdana?