Majdan: Doda zrobiła szopkę z rozwodu!

Radosław Majdan jest upokorzony i zły. Raz: Doda zrezygnowała z ratowania ich małżeństwa. A co gorsza, dwa: wystawiła majdan Majdana przed dom, żeby wszyscy widzieli, że ma go "w poważaniu". "Ona to wszystko ukartowała. Teraz to ja chcę rozwodu" - wyznaje w "Twoim Imperium" wściekły Radzio.

 

Lepiej teraz do Radosława Majdana nie podchodzić. Piłkarz Polonii Warszawa jest naprawdę wkurzony na Dodę. Głównie za to, że wystawiła jego majdan przed ich warszawskie mieszkanie. Oto co "Twoje Imperium" usłyszało od porzuconego Radzia.

Ona to wszystko ukartowała. w tej sprawie wydam wkrótce oświadczenie. Chciałem sam zabrać rzeczy. Doda jednak stwierdziła, iż będzie lepiej, jeśli prześle je kurierem. Naiwnie czekałem na informacje z firmy przewozowej. Teraz rozumiem, dlaczego nikt do mnie nie dzwonił. Doda chciała zrobić szopkę i... udało się. Worki z moimi osobistymi rzeczami potraktowała jak zwykłe śmieci. Szkoda, że Dorota nie umie się rozstać z godnością. Teraz to ja chcę rozwodu! I to jak najszybciej. Nie chcę mieć z ta panią nic wspólnego.

Po lekturze artykułu w "TI" można odnieść wrażenie, że to Majdan był zabawką w rękach Dody. Ale Plotek nauczony życiem, wie, że "wina zawsze leży pośrodku".