Były kolega Dody i Anna Wyszkoni pod jednym dachem

Plotki o kryzysie w związku Macieja Durczaka (ex-menago i kolega Dody) i Anny Wyszkoni są wyssane z palca. Zakochani są ze sobą bardzo szczęśliwi i postanowili nawet razem zamieszkać.

 

 

Maciej Durczak to najbardziej ceniony menadżer w polskim show-biznesie. Maciej pracował z Ich Troje oraz z Dodą w momencie, gdy odnosili największe sukcesy na scenie muzycznej. W międzyczasie Durczak zajmował się również sprawami zawodowymi zespołu Łzy, którego wokalistką jest Anna Wyszkoni.

 

Maciej i Anna mimo tego, że są parą od trzech lat jeszcze nigdy nie mieszkali pod jednym dachem. Piosenkarka mieszka z synkiem i rodzicami w Raciborzu a Maciej w apartamencie we Wrocławiu. Dzieli ich jak słusznie zauważył "SE" dwieście kilometrów.

 

 


Gazeta spytała Maćka, czemu tak długo odwlekali decyzję o wspólnym zamieszkaniu.

Przymierzamy się do tego od początku tego roku. Ani, która dużo jeździ po Polsce i koncertuje, zawsze łatwiej było zostawić syna pod opieką babci.

Nie tylko Ania, ale też Maciej ma dziecko z poprzedniego związku. A czy para chce mieć wspólnego potomka?

Jak każda normalna para myślimy też o dziecku. Teraz będzie to możliwe, bo jak decydować się na dziecko, wciąż mieszkając oddzielnie?

 

Więcej o: