Foremniak i Dziki odnaleźli miłość

Małgorzata Foremniak i Waldemar Dziki od wielu miesięcy żyją w separacji. Ich małżeństwo wydawało się pozornie idealne a jednak rozpadło się szybciej niż wszyscy się spodziewali. Aktorka zaczęła spotykać się z Maserakiem jeszcze zanim oficjalnie rozstała się z mężem. On teraz też podobno kogoś ma...

 

Foremniak i Dziki poznali się na planie serialu "Na dobre i na złe". Reżyser był wówczas mężem Darii Trafanowskiej, z którą Małgosia ponoć się przyjaźniła. Jakoś tak wyszło, że bardzo się do siebie zbliżyli. Szybko się pobrali i podjęli decyzję o adopcji trójki dzieci.

 

W ich małżeństwie coś zaczęło się psuć, gdy Foremniak zdecydowała się wziąć udział w "Tzg". Aktorka zakochała się bez pamięci w Rafale Maseraku i odeszła od męża. Obecnie Małgosia wychowuje dzieci wraz z tancerzem. Dziki pracuje na Ukrainie jako producent telewizyjny, ale co weekend przyjeżdża do dzieci i swojej nowej partnerki.

 

 

Na łamach magazynu "Rewia" znajoma Dzikiego powiedziała:

Waldek znalazł nową miłość. Układa sobie życie. Wygląda świetnie, promienieje. Do Warszawy, do ukochanej i dzieci przyjeżdża w weekendy I chyba wreszcie jest szczęśliwy.

Już nie możemy się doczekać sesji zdjęciowej podobnej do tej, którą zrobili sobie wspólnie Bruce Willis, Demi Moore i Ashton Kutcher. To byłby prawdziwy hit!