Cieszyński i Lenska wzięli ślub!

Nie było hucznego wesela i zdjęć w popularnych magazynach. Rafał Cieszyński i Alżbeta Leńska postanowili się zorganizować skromną uroczystość z dala od błysku fleszy.

 

Dziennikarze "SE" zauważyli w trakcie nagrania show "Gwiazdy tańczą na lodzie", obrączki na palcach aktora - Rafała Cieszyńskiego i modelki - Alżbety Leńskiej. Gazeta dowiedziała się, że para pobrała się dwa tygodnie temu w Los Angeles. A obrączki mają oczywiście od Tiffany'ego.

 

Rafał i Alżbeta poznali się dwa lata temu na planie jednego z seriali, w którym aktor grał główną rolę a Leńska mały epizod. Od tamtego czasu para stała się nierozłączna. W ubiegłym roku Cieszyński oświadczył się dziewczynie w dzień jej urodzin.

 

Chłopak wynajął wtedy salę kinową i zaprosił do niej najbliższych znajomych. W pewnym momencie projekcja filmu została przerwana i na ekranie pojawił się film nakręcony specjalnie dla Leńskiej, przez Rafała i jego przyjaciół. Później zapalono światła, a Cieszyński oświadczył się ukochanej. Ciekawe, jaką niespodziankę narzeczony przygotował dla niej w USA?