Krzysztof Bosak może przebierać w kobietach!

Ma 25 lat, był posłem i gwiazdą w "Tańcu z gwiazdami" i jak się okazuje Krzysztof Bosak dla wielu kobiet jest idealnym kandydatem na męża. Jak czytamy w "Fakcie" ustawiła się do niego kolejka pań!

 

Szukaniem kobiety dla ex-posła i ex-tancerza Krzysztofa Bosaka zajął się "Fakt". Bo to w gazecie właśnie Bosak wołał o miłość, po tym jak nie dostał się do nowego parlamentu.

Będzie teraz czas na prywatność i być może na miłość...

Ogłoszenie Krzysztofa Bosaka spotkało się z dużym odzewem kobiet.

Z całej Polski posypały się propozycje od pięknych dziewczyn, które pragną poznać młodego parlamentarzystę. Którą wybierze Bosak? Tego jeszcze nie wiadomo, bo o względy Krzysztofa można jeszcze się starać. Warunki są dwa: inteligencja i poczucie humoru. Uroda, drogie panie, nie ma znaczenia.
Jeśli chcecie się umówić z posłem, wysyłajcie swoje zdjęcia z krótkim opisem i numerem telefonu na adres mailowy: marcin.kowalczyk@efakt.pl lub pocztą do redakcji "Faktu": ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa, z dopiskiem "Miłość dla Bosaka". Poseł czeka!

Mariola z Sosnowca
Lubię dyskutować, bawić się, uczyć i śmiać. Z Krzysztofem Bosakiem chciałabym przeżyć intelektualną przygodę.

Monika Murawska (18 l.) z Biskupic k. Poznania
Pan Krzysztof wydaje się bardzo interesujący. Dlatego chciałabym go poznać bliżej. Kto wie, może wybierze mnie?

Edyta (18 l.) z Jasła
Chętnie bym z nim zatańczyła. On mi się podoba pod każdym względem. Superfacet!
Katarzyna Weinzettel (19 l.) z Gliwic
Krzysztof Bosak jest bardzo przystojny i chętnie bym się z nim spotkała. Tym bardziej, że tak jak poseł uwielbiam wycieczki po górach. Łączy mnie z nim jeszcze jedno - w pewnych sytuacjach jestem nieśmiała.