Kasia Nova - zagrożenie dla Mandaryny!

Mandaryna powinna mieć się na baczności. Właśnie pojawiła się poważna konkurentka w dziedzinie pop. Nazywa się Kasia Nova i podobno umie śpiewać. Drżyjcie wokalistki dance! Zobaczcie teledysk!

 

Promocją Kasi Novej bardzo poważnie zajął się Maciej Durczok. To właśnie dzięki jego zasługom zespoły Big Cyc, Ich Troje i Vigrin wkradły się na listy przebojów. Podobno Durczok z miejsca zdecydował się na współpracę z wokalistką.

 

W Polsce muzyka dance to totalna pustka. Zdecydowałem się na współpracę z Kasią, bo jestem przekonany, że ona wypełni tę lukę. Poza tym ona naprawdę umie śpiewac - przekonuje na łamach "Super Expressu" - Jest ambitna, zdolna, świetnie tańczy i zna perfekcyjnie angielski. Podbijemy nie tylko polski rynek, ale i zagraniczny.

 

 

Jesteśmy skłonni uwierzyć w zapewnienia o jej urodzie, chcociażby dlatego, że udało jej się namówić Łukasza Płoszajskiego do wzięcia udziału w jej najnowszym klipie.

Łukasz doskonale pasował do tego teledysku. Jest idolem nastolatek, a Kasia właśnie do tej młodzieży kieruje swoje piosenki. Idealny duet - dodaje Maciej Durczok.

 

Oj, żeby tylko Łukasz za bardzo nie wczuł się w rolę. W końcy wszyscy mogli nie raz wysłuchiwać, jak to bardzo zakochany jest w swojej Emilce.

 

Efekty współpracy obojga można już podziwać. Czekamy na Wasze opinie!

 

KASIA NOVA "Did you ever know"