Poszukiwany facet dla Ani Guzik

Aktorka Anna Guzik to przesympatyczna i apetyczna kobieta. Mimo to nie znalazła jeszcze "tego jedynego". Nie wiemy czy to Ani specjalnie przeszkadza. Przeszkadza na pewno dziennikarzom "Super Ekspressu", którzy postanowili znaleźć jej faceta. Oto kandydaci...

 

Gdzie, według "SE" Ania Guzik powinna się rozglądać za potencjalnym mężem? Pewnie wszędzie, ale przede wszystkim wśród aktorów.

 

Żeby aktorka nie błądziła niczym "goryl we mgle" dziennikarze podsuwają jej trzech "mocnych" kandydatów.

 

1. Marcin Dorociński (34 l.)

To serialowy były mąż Heli - Roman. Chociaż w serialu rozwiodła się z nim, może znajdzie z nim wspólny język poza ekranem. W końcu na planie filmowym spędzają ze sobą tyle czasu, że może miedzy nimi cos zaiskrzyć.

Jak nie wyjdzie, jest kandydat nr 2. Robert Kudelski (33 l.)

(...) aktorka ma szansę spotkać miłość na planie drugiego serialu "Na Wspólnej". Co prawda jej serialowy narzeczony - Grzegorz - Leszek Lichota (30 l.) - ma już żonę, ale jest tam jeszcze kilku wolnych mężczyzn. Chociażby Robert Kudelski. Usidlenie tak zatwardziałego kawalera może być niezłym wyzwaniem.

Jeśli i tym razem nie wypali, pozostaje kandydat nr 3. Bartek Świderski (34 l.)

Jeśli jednak romans w pracy to nie jest to, o czym marzy Ania Guzik, może zainteresuje się Bartkiem Świderskim - przystojniakiem z "Magdy M." i "M jak miłość". Bartek jest bardzo przyjaznym facetem, zawsze chętnie pomoże i ma boski uśmiech - tak przynajmniej o nim mówią. Wiele ich łączy w końcu Ania też jest bardzo przyjacielską osobą i zawsze chętnie pomaga znajomym. Oboje lubia się dobrze bawic. Taki związek pomógłby Świderskiemu raz na zawsze uciąć plotki, że jest gejem, a Anna wreszcie nie byłaby sama.