Mandaryna znów z Michałem!

Mandaryna w końcu znów zakochana i, co ciekawe, znów w Michale! Stara miłość nie rdzewieje?

 

Nie w tym przypadku. Związek Mandaryny i Michała Wiśniewskiego skończył się definitywnie. W życiu pisoenkarki pojawił się nowy mężczyzna i musimy przyznać, że jest całkiem całkiem... Niestety dla kobiety, nowy pratner nosi imię swojego poprzednika, ale to chyba jedyna rzecz, która łączy obu panów. "Nowy" Michał jest młodszy, ma 25 lat, przystojny, a jego włosy mają nad wyraz normalny kolor. Oprócz tego urzeka świetną sylwetką!

 

Nic dziwnego, prowadzi bardzo sportowy tryb życia. Jest instruktorem sportów ekstremalnych, m.in. kiteboardu i snowboardu. Całe lato spędza nad morzem, a na zimę przenosi się w góry - mówi Mandaryna w "Życiu na gorąco".

 

Sprawy sercowe, jak widzimy, mają się super. Okazuje się, że i w życiu zawodowym piosenkarce wiedzie się równie nieźle. Co ciekawe, choć wiele osób jej to odradzało, nadal współpracuje z Katarzyną Kanclerz.

Kasia nadal jest moją przyjaciółką i menadżerką. A co do mojej kariery? Prawda jest taka, że podpisałam kontrakt na kilkanaście koncertów, amerykańska Polonia zaprosiła mnie na Nowy Rok do swoich klubów, więc planuję wyjazd.

 

A kiedy nowy krążek? Fani czekają!

 

Premiera mojej nowej płyty jest rzeczywiście przesuwana, ale wynika to z braku czasu na doszlifowanie poprawek. Mam też dużo zajęć w szkole tańca - mówi na koniec.

 

Nie ma czasu, nie ma czasu - zawsze, jak kobieta poznaje nowego mężczyznę, wykręca się brakiem czasu.

 

Więcej o:
Komentarze (333)
Mandaryna znów z Michałem!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  DLA MNIE TO JEST CHORE CO ONA ROBI I MICHAŁ MIAŁ RACJE CO ONA ROBI

 • Gość: Gość

  0

  bardzo lubie mandaryne i niech przeczyta co ja napisalam ona ubiera sie odlotowo jestem jej idolka a nawet kiedys dala mi swuj autograw i oceniajmy ja na duzo punktuw w piosenkarstwie.

 • Gość: Gość

  0

  MANDARYNA TO KU..

 • Gość: Gość

  0

  ja lbie mandarynki sa pyszne..:)

 • Gość: Gość

  0

  co do tego pierwszego komentarza... to zgadzam się z tym że jest normalna i naturalna... ale musi uważać na Michała "nowego" jak to na niego mówią..... bo nie ma szczęścia.. w miłości....

 • Gość: Gość

  0

  super! kibicuje jej i aby byla szczesliwa bo sie jej to nalezy

 • Gość: Gość

  0

  LUBIE MANDARYNE I JEJ PIOSENKI PRZYNAJMNIEJ JEST NORMALNA NIE TO CO DODA!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  LUBIE MANDARYNE I JEJ PIOSENKI PRZYNAJMNIEJ JEST NORMALNA NIE TO CO DODA!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  SZKODA ŻE MANDARYNA NIE JEST Z MICHAŁEM PASUJĄ DO SIEBIE HOLERNIE LUBIE ICH OBOJGU.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX