Miss Polonia droższa od Miss Polski

Dziewczyny jak chcecie startować w konkursie na "miskę", zdecydowanie bardziej polecamy Wam Miss Polonię" niż Miss Polski. Powód? Większa kasa do wygrania! Na zdjęciu zadowolona, bo bogatsza, Miss Polonia Barbara Tatara.

Za wnikliwą analizę obu konkursów piękności możemy podziękować "Super Ekspressowi". Gazeta podliczyła nagrody jakie można w nich zgarnąć. Okazuje się, że jak już paradować w bikini przez całym krajem, to tylko w Miss Polonia. Liczby mówią same za siebie!

Okazuje się, że Miss Polonia jest więcej warta od Miss Polski. Barbara Tatara z Łodzi została Miss Polonia 2007. Wraz z tym tytułem dostała nagrody warte ok 85 tysięcy złotych. To o ponad 37 tys. więcej niż wartość nagród Miss Polski 2007 Karoliny Zakrzewskiej z Zielonej Góry. Ona w konkursie zarobiła ok. 48 tys. zł. Dziewczyny dostały samochody, biżuterię i wstęp na prestiżowe konkursy piękności na świecie.

Barbara Tatara będzie reprezentować nasz kraj na Miss Universe w maju w przyszłym roku w Wietnamie. A Karolina Zakrzewska będzie pretendować do tytułu Miss World w grudniu tego roku.

Więcej o:
Komentarze (63)
Miss Polonia droższa od Miss Polski
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  posłuchajcie!!!! ta zakrzewska jest okropna!!! i podobna do świni.jej przeciwniczka z nr 22 była o wiele piekniejsza niz ta barbie...jest do du...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  no to sobie zarobila!!Ale nie jest ladna..ta dziewczyna z niebieskimi kwiatkami jest o wiele wiele ladniejsza!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  co to w ogóle ma być??? x/ <bleee> weżcie co to za pięknośc, zbiera mi sie na wymioty x/

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  I tak sa blacharami!! Mamandzieje ze wiecie co to znaczy!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Dziewczyna ze Szczecina powinna odebrać koronę,ta blondyneczka inteligentna i piękna

 • Gość: Gość

  0

  nie prawda

 • Gość: Gość

  0

  jestem z Łodzi tak jak ta B.Tatra,byłam latem na zamkniętej imprezie w pewnym hm "snobistycznym " klubie w łódzkiej Manufakturze,znajomy nagle mówi:patrzcie przyszła nijładniejsza laska w łodzi(wtedy nie była miss i nikt o niej chyba nie słyszał)powiem wam,że nie mogłam oderwać od niej wzroku,choć wolę facetów:-)...nie zdziwiłam się po jakimś czasie,kiedy przeczytałam gdzieś.że zost.miss..uwieżcie na Zywo jest to przepiękna dziewczyna.

 • Gość: Gość

  0

  nic szczegolnego...

 • Gość: Gość

  0

  taka sobie;]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX