Kwaśniewska chce być babcią

Była Pierwsza Dama prowadzi w TVN Style swój program, ale nie marzy o karierze telewizyjnej. Najbardziej zależy jej na tym, żeby mieć wnuka. Co na to Ola?

W rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie" Kwaśniewska zdementowała pogłoski o październikowym ślubie córki.

Faktycznie lada dzień czeka nas ogromna uroczystość. Będzie to ślub siostry ciotecznej Oli. Natomiast jeśli chodzi o ślub mojej córki, to jeśli już podejmie taką decyzję, z pewnością będzie o tym głośno.

Wiadomo - skromny ślub w rodzinie Kwaśniewskich raczej nie wchodzi w grę.

 

Pani Jolanta jest wyraźnie zachwycona partnerem córki, Wojtkiem Szuchnickiem, który jej zdaniem jest bardzo odpowiedzialnym człowiekiem.

Wojtek jest w trakcie przygotowań olimpijskich, dlatego jest bardzo zajęty. Nie chce by to wyglądało tak, że pobiorą się, a jego ciągle nie będzie w domu. Ich związek jest specyficzny. Ola mieszka w Warszawie, on w Gdańsku. Tam ma zgrupowania, albo wyjeżdża gdzieś na mistrzostwa. Oboje bardzo poważnie podchodzą do tematu wspólnego życia.

Pani Jolanta bardzo lubi opowiadać o swojej córce. Świadczy o tym m.in. fakt, że wywiad dla tygodnika "Świat i ludzie" zdominowały opowieści o Oli. Dowiedzieliśmy się, że finalistka "Tańca z gwiazdami" jest najlepszą przyjaciółką byłej Pierwszej Damy i jednocześnie jej największym krytykiem. Jednak Pani Jolanta rewanżuje się córce i udziela jej często rad, gdy Ola ma jakieś ważne spotkanie.

 

Była Pierwsza Dama zmartwiona jest tym, że młode dziewczyny skupiają się na robieniu kariery i odkładają na później powiększanie rodziny. Ona, gdy miała 26 lat była już matką i żoną, dlatego uważa, że to idealny moment na ciążę.

Właśnie w tym wieku mamy najwięcej siły, spokoju, wytrwałości. Z drugiej strony każda kobieta najlepiej wie, kiedy jest ten właściwy moment.

Pani Jolanta zdradziła, że jest już gotowa do roli babci i byłaby bardzo szczęśliwa, gdyby w najbliższym czasie nią została.

 

Ola, Wojtek - do roboty!

Więcej o:
Komentarze (30)
Kwaśniewska chce być babcią
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Olu, polskie buhaje sa w pelnej gotowosci. Czekamy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ja mogę pomóc Oli, a tym samym szanownej byłej pierwszej damie :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Ola nie ma czasu na takie rzeczy ona woli chłopaków hehehehehe
  Pozdrowienia dla najlepszej klasy dla 333333333333cccccccccc

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  to zadzwon do corki, zeby przestala tak zajmowac sie pseudokariera (po linii starych) i zaczela sie wiecej pukac wg kalendarzyka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  zenujacy ludzi, zona zdrajcy i corka zdrajcy

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  komunistyczne, KGB-wskie zasady wyniosły z domu, z Putin musiał sie uczyć.

  kiedy kwasniewska sie wytłumaczy ze wpłat na fundację?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba robic szum wokol siebie,zeby ludzie o niej mowili.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  No nie...czy kwaśniewska nie wie..cze jak zostanie babcia..beda ją uwarzac za starą babe?? haha buuhahhaha no.. teraz tez nie jest zaa młoda...:P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX