Dodę nudzą gwiazdy?

Popularna wokalistka Doda zamiast lansować się w towarzystwie gwiazd na imprezie zorganizowanej przez TVP2, wolała spędzić wieczór z przyjaciółkami.

Doda wielokrotnie podkreślała , że w show-biznesie nie można tak naprawdę znaleźć prawdziwych przyjaciół. Piosenkarka odkąd stała się osobą publiczną nie szuka żadnych bratnich dusz, ponieważ uważa, że każdemu kto stara się do niej zbliżyć, zależy na niej popularności i pieniądzach. Dlatego Doda od lat ma grupę przyjaciół, których zna jeszcze z czasów szkolnych.

 

Wizerunek jaki wykreowała sobie Doda w mediach powoduje, że ludzie postrzegają ją jako silną dziewczynę, która lansuje się w nocnych klubach i popija drinki w towarzystwie przystojnych mężczyzn. O tym, że w przypadku Dody pozory mylą, przekonali się dziennikarze "Faktu", którzy w środowy wieczór śledzili każdy krok popularniej piosenkarki.

 

Doda pojawiła się w środę z uczestnikami show "Gwiazdy tańczą na lodzie" na konferencji prasowej zorganizowanej przez Dwójkę. Piosenkarka na bankiecie zabawiła tylko półtorej godziny. W tym czasie rozdawała autografy, pozowała do zdjęć i udzielała wywiadów.

 

Inne gwiazdy wykorzystywały każdy moment żeby zwrócić na siebie uwagę dziennikarzy a Doda po części oficjalnej opuściła lokal. Piosenkarka pojechała do knajpy, w której spotkała się ze swoimi najbliższymi przyjaciółkami.

 

"Fakt" zauważył, że promocja płyty, koncerty i spotkania z fanami zajmują Dodzie większość czasu i dlatego nie dziwi jej się, że każdą wolną chwilę spędza w towarzystwie zaufanych przyjaciół.

 

Więcej o:
Komentarze (252)
Dodę nudzą gwiazdy?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ONA JEST OCHYDNA TA ŚWINIA Z TYMI WIELKIMI CYCAMI

 • Gość: Gość

  0

  ona mnie nudzi ale czsem bardzo ja lubie daje na srednio lubie ja xd*

 • Gość: Gość

  0

  ją nudzą gwiazdy a mnie disco polo..... doda jest młodą i doświadczoną osobą w muzyce... osoby które są starsze od niej mają mniej rozwinięty talent muzyczny.... i mogą Dorotę nudzić gwiazdy.... ona ma prawo myśleć sobie że... jest mega blondii ale tylko w muzyce inaczej... gdyby nie umiała śpiewać i nie znalazła by programu takiego jak "Bar" i zespołu "Virgin" to siedziała by w domu, paliła papierosy i zanudzała się czemu właśnie to nie ona jest Ewą Sonnet? przecież jest odemnie młodsza jak chciałabym nią być" A teraz? nudzi ją Ewa Sonnet!! Doda też tak umie śpiewać!!! i nudzą ją gwaizdy... czasami odbija jej ..... ale tylko czsami.... więc nudź ją Ewo.... i tak nie będziesz tak sławna więc po co to? doda się tobą nudzi tak samo jak ja a twoje piosenki są jak disco polo!! nie umiesz tak śpiewać!! oj nie

 • Gość: Gość

  0

  jest jak deska//????????? bo uzywa o.b

 • Gość: Gość

  0

  ąjestem jej fankom jest o.k.nie ma sluw zeby ja opisac poprostu jest niesamowita.

 • Gość: Gość

  0

  roz.. sie jakby tam miał zaraz komwbaj wjechac he he ona to lubi siw walic z kazdym po cichaczu i wes woesniaro sciagni ta skarpetki 2 dniowe he he

 • Gość: Gość

  0

  DODA noo noo noo ale butki chyba za 10000 tsięcy tak? A ta bluzka chyb za 10000$nie a ten fotel

 • Gość: Gość

  0

  leciałaś na mojego fiuta i całowałaś się ze mną barze a ja mogę się do tego przyznać że lizałem twoją cipę i ten kto to przeczyta niech uwierzy że to na prawdę ja tomek lubert bo to na prawdę ja a i doda dała mi jeszcze dupy było fajnie ale radek się o tym nie dowiedział i ma teraz okazję doda jeszcze kiedyś powiedziała że jestem sexy a po jednym koncercie zaprosiła mnie do siebie gdzie spędziliśmy razem noc radek oczywiście miał mecz i go nie było nie przyznawaliśmy się do tego nikomu w mediach a ni rodzinie bo radek by się o wszystkim dowiedział

 • Gość: Gość

  0

  doda mnie nie nudzi ale mogła by mnie nudzić na przykład mandaryna bo wiem że jeśli nagra płytę to ukradnie ją komuś bo hera gori geena nie jest jej a tylko udaje głupią a może nawet nie udaje wygląda na 35 a mówi że ma 25 bez sens na prawdę doda wygląda przynajmniej młodo dała bym jej 20 a mandarynie........ szkoda klawiatury na mandaryne ha ha ha doda jest słodka wiotka i powabna czyli motylem jestem tak mogła by powiedzieć o sobie doda a mandaryna grubasem jestem wyśmiałam nie ktłórzy mówią że doda jest homo - homo albo prostytutką nie wierze w to a lbo że ćpa fgryugt

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX