Klan Urbańskich w TVP?

Po niespodziewanym odejściu Huberta Urbańskiego z TVN-u, w mediach spekuluje się , gdzie teraz będzie pracował prezenter.

Żądania Huberta, który uważał się za największą gwiazdę show TVN, nie zostały przyjęte przez władzę stacji i prezenter pożegnał się z programem.

 

Urbański odchodząc z TVN-u nie pokazał klasy, ale nie zmienia to faktu, że i tak jest łakomym kąskiem dla innych stacji.

 

W rozmowie z "Super Expressem" rzecznik prasowy TVP, Agata Wrona powiedziała, że rozmowy z Hubertem nie zostały jeszcze podjęte.

 

Prezes Andrzej Urbański od początku mówił, że jest otwarty na współpracę z nowymi ludźmi. Ale jest dużo za wcześnie, by mówić o panu Hubercie Urbańskim.

 

Gdyby okazało się, że TVP stać na pensję dla byłej gwiazdy TVN, mielibyśmy "klan" Urbańskich w telewizji publicznej - zauważa gazeta.

 

W końcu prezesem TVP jest Andrzej Urbański, a gwiazdą "Przebojowej nocy" Natasza Urbańska. Swoją drogą widzieliśmy wczoraj fragment tego programu i niestety nie zrobił na nas dobrego wrażenia. Show jest trochę kiczowate i tandetne, ale mamy nadzieje, że z czasem się rozkręci. A wam jak się podobało?

Więcej o:
Komentarze (49)
Klan Urbańskich w TVP?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Wiem gdzi się ukrywa Hubert Urbański! - w nowym Big Brotherze jako Gerard

 • Gość: Gość

  0

  POPROSYU CO NIEKTÓRYM POPRZEWRACAŁO SIĘ W GŁOWACH MY ZARABIAMY PO 1500 ZETA A ONI PO 30, 40 TYSIĘCY I JESZCZE IM MAŁO

 • Gość: Gość

  0

  czyzby zabrakło mu kasy na maszynke do golenia ????

 • Gość: Gość

  0

  Bez komentarza... wszyscy robią z niej gwiazdę, a ona robi to pierwsza. Zobaczcie jak nieśmiałość wyprowadziła Agnieszkę W. na szczyty. A Hubert pokazał że na miano czlwoieka nie zasługuje bo się chciał sprzedać!

 • Gość: Gość

  0

  ja sie nie dziwie że go wylali jak on chciał 50.000 zł za 1 odciinek :P

 • Gość: Gość

  0

  kuba był dobry perzentatorem w tanicu z gwiazdami a teraz jakis pajac za niego weszedł ja chce kube

 • Gość: Gość

  0

  co za buzka obrzydliwa :(  fe fe

 • Gość: Gość

  0

  coo zaa broda

 • Gość: Gość

  0

  cooo taam u waas koomu chhłoopak robił paalcuuwe booo mi rooobiił naa karuzelach (na wszystkich) ale nieestety nie byl too mooj chlopaak tylkoo mooj taatoo!!! nie wiem co mu odbilo ale mi zrobil i tylko caly czas powtarzalam ah oh ah oh .. bo troche boolało ja w tedy mialam krotka spodniczke i ja byłam na taty kolanach a ja mam 10 lat iczytałam w gazecie co to jest palcuwa ale mi to sie spodobalo jak tato mi to robil i poprosilam go w doomu zrobil mi cos jeszcze zaczol mnie masowac w czulych miejscach i wogole ale potem do domu weszla mama i tata powiedział ze zrobimy trojkacik ze mna mama sie zgodzila )co to trojkacik?) ja sie przytulalam mocno do taty i mama i on mnie masowal swoim f.... po dupie doobra co bede sie rozpisywac nara

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX