Tomek Kammel wstydzi się mamy?

Mama prezentera Tomka Kammela jest podobna do Violetty Villas. A tego Tomek w niej stanowczo nie lubi.

 

 

Mama Tomka Kammela tak jak Violetta Villas niesamowicie kocha zwierzęta. Pani Ania mimo emerytury nadal pracuje jako inżynier sanitarny. Wszystkie pieniądze przeznacza na jedzenie dla psów i kotów. Niestety wydatki na zwierzęta, przekraczają zarobki kobiety.

 

Pani Ania ma parę tysięcy długów i mieszka w starej ruderze na wsi. Tomek po powrocie z zagranicy chciał jej pomóc, ale matka odcięta się od rodziny i zamknęła w domu ze zwierzętami.

 

W rozmowie z "Życiem na gorąco" ciocia Tomka powiedziała, że prezenter wstydzi się mamy.

Dawno już zrezygnował z prób zmiany zachowania mamy, po prostu stracił nadzieję.

Rodzina pani Ani wielokrotnie namawiała ją do zmiany trybu życia, ale ona odrzucała ich rady i pomoc. Przestała o siebie dbać i zamknęła się w sobie.

Tomek razem ze swoją narzeczoną Katarzyną Niezgodą, bardzo często odwiedza mamę Anny, czyli babcie prezentera, panią Paulinę. Tomek parę lat temu, gdy miała ona problemy ze zdrowiem, załatwił jej miejsce w prywatnej klinice. Razem z narzeczoną czuwał przy jej łóżku tuż po operacji.

 

"Życie na gorąco" zastanawia się czy Tomek pomoże swojej mamie, aby ratować wizerunek medialny czy też po prostu z dobroci serca? Takie wiecie rozumiecie - codzienne dziennikarskie dylematy.

Więcej o:
Komentarze (60)
Tomek Kammel wstydzi się mamy?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  W życiu bym się nie spodziewała ! Pozuje na luzaka z klasą! Takim ludziom powinno się zakazać występów w telewizji. To chory facet po amputacji serca!

  Jak tak można się zachować? nie ma facet w sobie odrobiny człowieczeństwa.
  Jeśli oczywiście jest to prawda - proponuję BOJKOT tego pana!

 • Gość: Gość

  0

  Dla mnie takim wydarzeniem które bardzo mnie wzruszyło to jest to że Tomek wyrzekł się własnej matki.Jak można, przecież po rozstaniu rodziców został z matką i babcią, gdzie wtedy był ojciec.Zjawił sie wtedy kiedy Tomek zaczął odnosić sukcesy.Myślę sobie że całym złem w tej sprawie jest właśnie ojciec.Tomek otwórz oczy, idz do matki przeproś i bądz z nią.Jestem pełna podziwu dla Ciebie za to jak pomagasz babci.

 • Gość: Gość

  0

  A może wstydzi się tego że jej syn jest pedałem?

 • Gość: Gość

  0

  Nie znoszę przesady w miłości do zwierząt.

 • Gość: Gość

  0

  wcale bym sie nie zdziwiła jakby cala historia zostala zmyslona przez gazete.One lubia wzbudzac tworzyc tanie plotki na temat gwiaz tylko po to aby bylo o czym pisac i miec gdzie pracowac!

 • Gość: Gość

  0

  KAMEL TO FACET NA POKAZ DLA NIEGO LICZY SIĘ TYLKO KARIERA A NAJBLIŻSZYCH MA DELIKATNIE MÓWIĄC GDZIEŚ CO TY ROBISZ CDHŁOPIE?

 • Gość: Gość

  0

  jeśli matka odmawia pomocy to syn nic nie zrobi, nic na siłę Ona chce tak żyć. Panie Tomku miałam taki sam problem.... latami nie mogłam nic zmienić bo druga osoba odtrącała pomocną dłoń...

 • Gość: Gość

  0

  Ponoć nasze wybranki muszą być w czymś podobne do naszych mam .... tutaj chodzi o tusze?

  spox
  zobacz.xx.pl

 • Gość: Gość

  0

  nie ! kamel nie powiedziła, że się jej wstydzi ! czy państwo nie potrafią czytać ze zrozumieniem ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX