Kto będzie najlepszy w śpiewaniu na lodzie?

"Taniec z gwiazdami", "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Jak oni śpiewają" - jeszcze nie wystartowały a już wzbudzają wielkie zainteresowanie mediów i widzów. Na czatach, forach i komunikatorach internetowych, już od paru tygodni spekuluje się, którzy uczestnicy wygrają w tych wielkich widowiskach. My również postanowiliśmy stworzyć nasz ranking faworytów wszystkich trzech programów.

 

 

Na dobry początek zacznijmy od show, które spośród wszystkich trzech programów ma najdłuższą historię w polskiej telewizji - czyli od "Tańca z gwiazdami".

 

Naszym zdaniem absolutną faworytką 6 edycji "Tańca..." jest Justyna Steczkowska . Piosenkarka wielokrotnie udowodniła podczas występów na różnych koncertach, że ma nie tylko wielki talent wokalny, ale i również świetnie rusza się na scenie.

 


 

Kolejnym argumentem przemawiającym za zwycięstwem Justyny jest fakt, że instruktorem piosenkarki będzie Steffano Terazzino . O tym, że ten uroczy Włoch ma wielkie grono zakochanych w nim fanek przekonaliśmy się w poprzednich dwóch edycjach programu. Stefano w 4 edycji zdobył razem z Kingą Rusin "Kryształową Kulę". Z kolei w 5 edycji doszedł z Kasią Tusk (która delikatnie mówiąc nie radziła sobie najlepiej z tańcem), aż do półfinału. Można śmiało stwierdzić, że fanki głosują na Stefana bez względu na to, jak zatańczą jego partnerki.

 

Drugą naszą faworytką hitu TVN jest Helena Vondrackova, która w ubiegłym roku brała udział w słowackiej edycji "Tańca z gwiazdami". Piosenkarka w parze z Milanem Plaeko doszła do 6 odcinka programu. Helena wynegocjowała z producentami show umowę w której jest klauzula, że zatańczy z nią Milan. Bez wątpienia nauka skomplikowanej choreografii nie będzie dla Heleny problemem. W końcu taniec towarzyski nie jest jej obcy...

 

Helena wystąpiła w ubiegłym roku w trakcie Sopot Festiwalu:

 

 

W 6 edycji "Tańca..." do finału dojdzie trzech uczestników. Naszym zdaniem bardzo duże szanse, żeby zostać finalistą ma Tomasz Kammel. Jest bardzo popularny i ma grono swoich wiernych wielbicielek. Nawet jeśli Tomek nie będzie najlepiej radził sobie z tańcem, jesteśmy przekonani, że i tak zajdzie daleko. Poprzednie edycji programu pokazały, że widzowie nie głosują na uczestników którzy tańczą najlepiej, tylko na osoby które są sympatyczne.

 


Prezentacja uczestników i tancerzy programu:

 


W programie "Taniec na lodzie" stawiamy na braci Mroczków. Obaj zawojowali parkiet "Tańca z gwiazdami", w związku z tym wróżymy im również długą karierę w nowym show TVP2. Bracia spośród wszystkich uczestników show mają największe doświadczenie taneczne - należeli przez 8 lat do zespołu tańca nowoczesnego "Caro Dance", z którym zdobyli wiele prestiżowych nagród.

 

Czy na lodzie zatańczą tak dobrze jak na parkiecie "Tańca..."? Naszym zdaniem na pewno. Jedna z gazet doniosła ostatnio, że Rafał jest bardzo pracowity i bierze dodatkowe lekcje jazdy na łyżwach. Ponoć już teraz potrafi zrobić podwójnego tulupa.

 

Finałowy taniec Rafała Mroczka w 3 edycji programu "Taniec z gwiazdami":

 


 

Naszą trzecią faworytka jest piosenkarka Ewa Sonnet. Ewa jest piękna i pracowitą kobietą, która z pewnością ma wielu fanów, na których głosy będzie mogła liczyć w trakcie show.

 

W programie "Jak oni śpiewają" z pewnością bardzo daleko zajdzie Joanna Liszowska. Spośród wszystkich uczestników show jest najpopularniejsza i ma największe doświadczenie sceniczne. W programie "Szansa na sukces" aktorka udowodniła, że świetnie śpiewa i ma bardzo dobry, silny głos.

 


 

 

Z kolei w programie "Taniec z gwiazdami" Asia pokazała, że ma wielki talent taneczny i na scenie czuje się jak ryba w wodzie.

 

 


W musicalach podobnie jak Liszowska, od lat występuje również Katarzyna Zielińska. Aktorka serialu "Klan" brała również udział w nagraniu dwupłytowego albumu pieśni i piosenek żydowskich "Leopold Kozłowski i Przyjaciele". Ostatnio na łamach "Rewii" aktorka tłumaczyła, że dla niej zawodowe śpiewanie oznacza to, że ktoś śpiewa po prostu czysto. Jesteśmy pewni, że srogie jury programu, doceni talent i doświadczenie Kasi.

 

 

Trzecim naszym faworytem jest Mikołaj Krawczyk, który zasłynął dzięki roli Pawła w serialu "Pierwsza miłość". Mikołaj swój talent wokalny zaprezentował kilkakrotnie w serialu nadawanym na Polsacie. Talent plus miła aparycja, z pewnością zagwarantują Mikołajowi miejsce w finale programu.