Krzysztof Bosak - surferem!

Polityk LPR odsłania kolejne swoje - bardziej ludzkie - twarze. Niedawno donosiliśmy, że Krzysztof Bosak będzie tańczył w "Tańcu z gwiazdami". Następnie pokazał się mediom podczas jazdy na rowerze. Z kolei dziś "Fakt" przyłapał posła jak surfuje po wodach Bałtyku z bratem. Teraz czekamy aż pan poseł coś zaśpiewa!
Krzysztof Bosak - surferem!. Polityk LPR odsłania kolejne swoje - bardziej ludzkie - twarze. Niedawno donosiliśmy, że Krzysztof Bosak będzie tańczył w "Tańcu z gwiazdami". Następnie pokazał się mediom podczas jazdy na rowerze. Z kolei dziś "Fakt" przyłapał posła jak surfuje po wodach Bałtyku z bratem. Teraz czekamy aż pan poseł coś zaśpiewa!. Krzysztof Bosak relaksuje się we Władysławowie z bratem Markiem. Jednak nie wylegują się leniwie na plaży. Postawili na tzw. aktywny wypoczynek - czytamy w "F".Bracia od razu ruszyli nad Bałtyk, aby zająć się tzw. kitesurfingiem, czyli pływaniem na desce, którą napędza wielki latwiec. A sprzęt mieli nie byle jaki - na komplet trzeba czasem wydać nawet 5 tys. zł! Ale poseł takimi drobnostkami się nie przejmuje, bo to akurat jego brat wykosztował się na deske i latawiec. I to właśnie on, Marek Bosak, zdradzał członkowi LPR tajniki surfowania..

 

Krzysztof Bosak relaksuje się we Władysławowie z bratem Markiem. Jednak nie wylegują się leniwie na plaży. Postawili na tzw. aktywny wypoczynek - czytamy w "F".

Bracia od razu ruszyli nad Bałtyk, aby zająć się tzw. kitesurfingiem, czyli pływaniem na desce, którą napędza wielki latwiec. A sprzęt mieli nie byle jaki - na komplet trzeba czasem wydać nawet 5 tys. zł! Ale poseł takimi drobnostkami się nie przejmuje, bo to akurat jego brat wykosztował się na deske i latawiec. I to właśnie on, Marek Bosak, zdradzał członkowi LPR tajniki surfowania.