Kinga Rusin i jej nowy przyjaciel

Kariera telewizyjna Kingi Rusin rozwija się od pewnego czasu w zawrotnym tempie. Dziennikarka jest rozchwytywana przez producentów telewizyjnych i uwielbiana przez widzów. Wielu jej sympatyków zapewne zastanawia się czy również układa się Kindze w życiu prywatnym? Tygodnik "Świat i ludzie" donosi, że Rusin spotyka się od pewnego czasu z przystojnym Anglikiem. Kto to taki?

Nazywa się James Collin, ma 46 lat i jest byłym chłopakiem Ewy Szabatin. Przystojny brunet jest jednym z najbardziej utalentowanych i cenionych choreografów na Świecie. Collin robił w Anglii karierę, jednak pewnego dnia poznał Ewę i zakochał się w niej bez pamięci. Dla tancerki zrezygnował z fortuny i zaszczytów - czytamy w tygodniku. Żey być z Ewą przeniósł się do Warszawy i organizował jej życie prywatne i zawodowe.

 

Parę miesięcy temu para rozstała się, ale Collin postanowił zostać w Polsce. Założył w Konstancinie z Stefanem Terrazzino szkołę tańca. Jeden z mieszkańców tej podwarszawskiej miejscowości opowiedział tygodnikowi "Świat u ludzie" o swoim spotkaniu z Kingą, jej córkami i Collinem.

Widziałem Kingę z córkami i Anglikiem. Byli w sportowych ubraniach, może szli na trening? Miałem wrażenie, że są zgraną paczką. Pola i Iga wyraźnie dobrze się czuły w jego towarzystwie.

Świetny facet! Nie rozmawiał z człowiekiem a i tak wie, że to Anglik.

 

Również jedna z tancerek widziała na spacerach w Konstancinie i Warszawie - Kingę i Collina. W rozmowie z tygodnikiem, wychwalała choreografa pod niebiosa.

Nie ma się co dziwić, bo James jest wyjątkowy. Jest ciepły, czuły i wrażliwy. Potrafi słuchać ludzi i nigdy nie zostawi ich bez pomocy. Ma rzadki dar: daje człowiekowi poczucie, że dla niego jest jedyny i niepowtarzalny. Kinga z pewnością znalazła w nim przyjaciela.

Od września Kinga i Collin będą bardzo zapracowani. Ona poprowadzi program "Po prostu tańcz", a on będzie głównym choreografem w programie "Taniec z gwiazdami". Tematów do rozmów będą mieli na pewno mnóstwo, ale czy znajdą dla siebie czas? Czy Kinga nie będzie zazdrosna o to, że jej przyjaciel pracuje przy programie ze swoją byłą dziewczyną Ewą? Na te i inne pytania odpowiemy, w kolejnym odcinku, z serii "Kinga R.".

 

Więcej o:
Komentarze (78)
Kinga Rusin i jej nowy przyjaciel
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  kinga jes beznadziejna .Bardzo niemiła dla zwykłych ludzi.A bez tapety paskuda.Uczucie do Lisa chyba nie wygasło .Widzę czasami jak w pewnym miejscu czyta gazety z artykułami o Lisie

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  co mnie oni obchodzą

 • Gość: Gość

  0

  Rusin to paskuda, fuu.

 • Gość: Gość

  0

  Jestem twoją fanką i w ogóle fajna stronka

 • Gość: Gość

  0

  szkoda że to nie ja jestem tym przystojnym anglikiem

 • Gość: Gość

  0

  lis do nory kinga jestes ok

 • Gość: Gość

  0

  kinga jestes super trzymaj sie cieplo

 • Gość: Gość

  0

  kinga jestes super trzymaj sie cieplo

 • Gość: Gość

  0

  tak jest myślisz identycznie,tylko czy HANIA jeszcze urodzi,bo sądze że nie ma dość,ale z LISEM i tak nie będzie to GBUR I na kobiety miejscu,wolałbym po śmietnikach chodzić jak wyjść za LISA ,ALE ZA KINGE TO ŻĘBY BYŁA ŚLEPA ,GARBATA I BEZ NOGI ,ALE Z KASĄ-TO BYM WYSZEDŁ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX