Krzysztof Tyniec zrobi karierę na Zachodzie?

Zwycięzca piątej edycji "Tańca z gwiazdami" otrzymał propozycję zagrania w angielskiej komedii romantycznej. Aktor bez wahania przyjął tę ciekawą ofertę. Czy Tyniec stanie się za granicą gwiazdą?

 

Program "Taniec z gwiazdami" przyniósł Tyńcowi wielką popularność, która przełożyła się na ciekawe propozycje filmowe. Popularny aktor został zaproszony do Londynu na rozmowy z producentami nowego romantycznego filmu o miłości. W rozmowie z jednym z portali internetowych Tyniec potwierdził tę informacje.

Dostałem po programie propozycje zagrania w filmach. Jednym z nich będzie angielska komedia romantyczna.

A kogo zagra Tyniec?

Moja rola będzie podobna do tego, co robiłem w "Tańcu z gwiazdami". Mam zagrać showmana, roztańczonego i bardzo rozrywkowego.

Producent filmu dostrzegł Krzysztofa na parkiecie popularnego programu TVN. Aktor urzekł go swoją naturalnością i swobodą, którą prezentował w tańcu. W Londynie Tyniec konsultował się również z reżyserem i scenarzystą filmu. Scenarzysta napisał w końcu rolę specjalne z myślą o Krzysztofie. Zdjęcia rozpoczną się w przyszłym roku i będą powstawały w Anglii, Polsce i Hiszpanii.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki za to, żeby Krzysztof zrobił karierę na Zachodzie. Wstydu nam raczej nie przyniesie.


Naturalność i swobodę w tańcu, Tyniec pokazał zwłaszcza w foxtrocie: