Foremniak i Maserak - wspólna noc?

Aktorka i tancerz przez wiele miesięcy uparcie twierdzili, że jedyne co ich łączy to przyjaźń. Dementowali plotki o swoim rzekomym romansie, nawet wtedy gdy fotoreporterzy zrobili im zdjęcia na wakacjach w Grecji. Po wielu miesiącach ukrywania się i wprowadzania w błąd opinii publicznej, aktorka na łamach "Faktu" przyznała, że są parą. Minęło pół roku i w mediach pojawiła się informacja, że gwiazdorska para się rozstała. Teraz jak donosi "Fakt" byli kochankowie spędzają ze sobą dużo czasu, ale jest to już tylko (albo aż przyjaźń). Trzeba przyznać, że to dosyć osobliwa przyjaźń, ponieważ kwitnie nawet nocami...

Wczoraj bulwarówka donosiła, że Rafał i Małgosia spacerowali parę dni temu późnym wieczorem po ulicach Warszawy. Później para spędziła noc w mieszkaniu wynajmowanym przez tancerza.

 

Braterska więź, która nie pozwala im rozstać się ze sobą na dłużej, także tym razem okazała się bardzo silna. Rafał i Małgosia nie widzieli się długo i zdaniem "Faktu" wykorzystali tę noc i następny wspólnie spędzony dzień aby oczywiście... porozmawiać. Mieli sobie tyle do powiedzenia, że nie starczyło nocy. Z mieszkania wyszli dopiero następnego dnia i nadal nie zamierzali się rozstać. Najwyraźniej przyjaźnili się całą noc i jeszcze było im mało.

 

Być może para opowiadała sobie o swoich wakacyjnych podbojach miłosnych . Rafał gdy przebywał nad morzem nie stronił od towarzystwa pięknych kobiet. Również Małgosia nie próżnowała przez wakacje. Jak głosi plotka aktorka spotykała się po pracy z kolegą z planu zdjęciowego serialu "I kto tu rządzi".

 

"Fakt" jest przekonany, że uczucie pomiędzy aktorką i tancerzem już dawno wygasło i teraz budują oni piękną przyjaźń.

Żadne plotki nie są w stanie zniszczyć ich pięknej przyjaźni, która - na to wygląda - przetrwa wszystko. Każdy chciałby się tak poprzyjaźnić od czasu do czasu, a ci, którzy źle o nich mówią, po prostu zazdroszczą.

My nie będziemy źle mówili, bo "Fakt" zarzuci nam, że zazdrościmy, a tego byśmy chyba nie przeżyli. Szczerze mówiąc my naprawdę podziwiamy zwłaszcza Rafała za to, że tak umiejętnie potrafił wprowadzić opinię publiczną i najpopularniejszy plotkarski dziennik w błąd.

 

Tancerz nawet gdy Gosia przyznała publicznie, że są parą, w wywiadzie dla "Gali" twierdził uparcie, że z aktorką przyjaźni się tak samo jak ze swoimi poprzednimi partnerkami tanecznymi - czyli Omeną Mensah czy Olą Kwaśniewską. Minęły dwa lata, od kiedy Rafał i Małgosia poznali się na planie "Tańca z gwiazdami" a w końcu nikt nie wie czy to, co ich łączy to przyjaźń czy kochanie...