Ranking gwiazd do wynajęcia

Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje - ile zarabiają gwiazdy na programach telewizyjnych czy rolach filmowych. Kuba Wojewódzki podobno dostaje miesięcznie od TVN-u 100 tysięcy złotych, a Małgorzata Kożuchowska za grę w serialu "M jak miłość" inkasuje miesięcznie 58 tysięcy złotych. Okazuje się jednak, że gaża niektórych gwiazd za poprowadzenie jednej imprezy jest czasem większa niż roczne zarobki przeciętnego Kowalskiego. Jak myślicie, która gwiazda jest najdroższa?

"Twoje imperium" dotarło do listy najdroższych gwiazd do wynajęcia. Na pierwszym miejscu jest Małgorzata Foremniak - obecnie gwiazda polsatowskiego serialu "I kto tu rządzi?", która za poprowadzenie jednej dwugodzinnej imprezy żąda 30 tysięcy złotych.

 

 

Podskoczyły akcje Kingi Rusin. Po tym jak prezenterka wygrała program "Taniec z gwiazdami" jej pozycja w mediach zaskakująco wysoko poszła w górę. Dziennikarka, która będzie gospodynią programu "Po prostu tańcz", za poprowadzenie imprezy bierze 25 tysięcy.

 

 

Z kolei jeśli ktoś chciałby, aby na jego imprezie konferansjerką zajęła się Kasia Cichopek musi zapłacić minimum 20 tysięcy złotych. Tani nie jest również Tomasz Kammel, który za poprowadzenie imprezy inkasuje 16 tysięcy złotych.

 


Oto ranking najcenniejszych gwiazd:

 

Małgorzata Foremniak - 30 tys.
Paweł Wilczak - 30 tys.
Kinga Rusin - 25 tys,
Martyna Wojciechowska - 25 tys.
Szymon Majewski - 25 tys.
Małgorzata Kożuchowska - 20 tys.
Kasia Cichopek - 20 tys.
Magda Mołek - 20 tys.
Krzyszof Ibisz - 18-19 tys.
Hubert Urbański - 16,5 tys.
Grażyna Torbicka - 16 tys.
Tomasz Kammel - 16 tys.
Agata Młynarska - 12-14 tys.

 

Gazeta sugeruje, że dla niektórych popularnych osób konferansjerka jest jednym z głównych źródeł dochodów.

 

Cóż pieniądze szczęścia nie dają, ale pomagają łatwiej znieść cierpienia. A przecież nasze gwiazdy nie mają łatwego życia. Wiadomo fotoreporterzy czekający w krzakach i pod oknami ich domów, do tego plotki w gazetach o ich życiu prywatnym i ciągła presja. Może przynajmniej pieniądze zrekompensują im ich cierpienia.

Więcej o:
Komentarze (178)
Ranking gwiazd do wynajęcia
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Od 01 01 2007r. Przestaję płacić abonament telewizyjno-radiowy. To co czytam dla mnie jest nie do pomyślenia. 460zł polskich to mój dochód miesiędzny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  gwiazdy to sa na niebie ,a to są przeciętni ludzie ,nie wiem tylko dlaczego są tak opłacani.rRozumiem ,że za grę aktorską trzeba zapłacić ,ale dlaczego aż tyle .Przecież to jest ich praca ,która sprawia im przyjemność ,daje sławę i jeszcze taką kasę ,a przecież inni ludzie też pracują ,czy pracowali i nie starcza im na godne życie nawet po przepracowaniu wielu ,wielu lat ,a taka Cichopek ,ktora po za tym że się głupio uśmiecha nic sobą nie prezentuje taka slodka idiotka bierze taką kasę za co?Jak widzę tego kurdupla to mi się niedobrze robi,przecież ona nie ma anj wyglądu ani dykcji ,żeby prowadzić konferansjerkę,tragedia tak drogo opłacana

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  powinni więcej zarabiać,ale to przesada ,to jest chore.Biorą za dwie godziny 30 tyś.później rzucą na licytację jakąś starą swoją sukienkę dla biednych dzieci.Obłuda

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Małgorzata Foremniak - brzydal. Paweł Wilczak - burak. Kinga Rusin - brzydal. Martyna Wojciechowska - uważałem ją za fajną ale przez to że żąda tyle kasa - brzydal. Szymon Majewski - tego uważałem za zabawnego, ale teraz - burak. Reszta brzydale i buraki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  11 ofiar zwyrodnialca w policyjnym mundurze Jacek Brzuszkiewicz 2007-07-25, ostatnia aktualizacja 2007-07-25 17:13:29.0 Szokujące ustalenia prokuratury. Wiadomo już, że studentka farmacji zgwałcona w areszcie komendy miejskiej lubelskiej policji nie była jedyną ofiarą sierżanta Grzegorza K. Szokujące zeznania obciążające policjanta złożyło już kolejnych dziesięć kobietZatrzymana przez patrol policji studentka Akademii Medycznej w Lublinie trafiła do aresztu przy Północnej pod koniec lutego, bo nie chciała powiedzieć jak się nazywa i gdzie mieszka. Potem zeznała, że dwukrotnie zgwałcił ją tam sierżant Grzegorz K., który miał strzec bezpieczeństwa zatrzymanych. Po aresztowaniu bronił funkcjonariusza niemal cały garnizon na czele z komendantem miejskim Zygmuntem Sitarskim, który w rozmowie z "Gazetą" zaznaczył, że policjantowi przedstawiono zarzuty jedynie na podstawie zeznań jednej osoby. - Mamy do czynienia z klasyczną sytuacją: słowo przeciwko słowu. Oczywiście, nie mamy podstaw, by nie wierzyć studentce, ale nie ma również powodów, by nie ufać policjantowi - mówił Sitarski.Tymczasem winę Grzegorza K. potwierdziły badania śladów DNA: biegli znaleźli ślady nasienia policjanta na pościeli, w której w areszcie spała studentka.To był dopiero początek prokuratorskiego śledztwa w tej sprawie. Okazało się, że policjant po zgwałceniu studentki zapytał, czy może jej zrobić zdjęcie do swojej "kolekcji" aparatem fotograficznym w telefonie komórkowym. To mogło świadczyć, że zachował się w ten sposób już nie po raz pierwszy. Śledczy dotarli już do kilkudziesięciu kobiet, które w latach 2005-2007 trafiły do policyjnego aresztu. Część z nich została już przesłuchana.- Dziesięć kobiet zeznało, że Grzegorz K. składał im w areszcie propozycje seksualne i dotykał ich w różne części ciała. Proponował, by z nim tańczyły. We wrześniu, bądź październiku, po przesłuchaniu wszystkich kobiet podejmiemy decyzję o uzupełnianiu zarzutów wobec policjanta - powiedział nam wczoraj Marek Woźniak, zastępca szefa Prokuratury Okręgowej w Lublinie.Początkowo prokuratura sugerowała, że konsekwencje w tej sprawie poniesie tylko Grzegorz K., bo pozostali trzej policjanci mający tej nocy dyżur o niczym nie wiedzieli. Jednak Robert Bednarczyk, szef Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie, zapowiedział już w maju, że śledztwo wyjaśni też, czy warunki i okoliczności panujące w izbie zatrzymań nie sprzyjały popełnianiu tego typu przestępstw. * * *

  Z pijanego gangu :

  www.policyjnyserwisinformacyjny.fora.pl/viewforum.php?f=3

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ja bym im dał 3zł.na godz.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Takiej forsy nie mam nawet za rok na emeryturze, a pracowałam 37 lat.Za co oni biora taaaaaką forsę? Może niektórym by sie nawet tyle (12-14 tys.zł) należało, ale 30 tys, zł to przesada! Taki np.Wilczak. Dać mu buty i widły i w sam raz pasuje do Samoobrony.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Gdzie kończy się logika tam zaczyna się Policja?09 Sie 2007 r
  Dr Anna Chrapusta dwa dni temu przeprowadziła w Krakowie operację przyszycia obciętego prącia. By zabrać narzędzia oraz szwy niezbędne do zabiegu musiała przejechać ze szpitala Rydygiera do Prokocimia. Natrafiła na korek. Gdy zobaczyła radiowóz zadzwoniła na numer alarmowy policji z prośbą o umożliwienie jej szybszego przejazdu. Policja odmówiła konwojowania...LEKARKA: Według mnie to całkowity brak logiki w postępowaniu służb drogowych - mówi lekarka. - Karetka wiozła pacjenta na sygnale, ja natomiast musiałam przedrzeć się przez miasto własnym samochodem, ponieważ zostałam wezwana do zabiegu telefonicznie. Taki konwój pozwoliłby mi na szybsze dotarcie do miejsca operacji, zwłaszcza, że w pobliżu stał radiowóz.POLICJANT 1: Młodszy inspektor Dariusz Nowak, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Komendy Policji w Krakowie odpiera: - Wszystkie samochody policyjne mają przydzielone zadania, a funkcjonariusze nie powinni opuszczać miejsca służby.POLICJANT 2: Mariusz Wasiak z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego w Warszawie: - Policja, w zgodzie z przepisami, nie tylko może, ale nawet powinna przeprowadzić tego typu eskortę. Ocena powagi sytuacji należy w takich przypadkach do funkcjonariuszy, do których zgłasza się kierowca pojazdu. Jeżeli mąż wiezie do szpitala żonę w dziewiątym miesiącu ciąży i widzi patrol policji, może zwrócić się do funkcjonariuszy o pomoc, a oni nie powinni jej odmówić

  ifp  Z pijanego gangu :

  www.policyjnyserwisinformacyjny.fora.pl/viewforum.php?f=3

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli chodzi o Kubę to natychmiast jak go widzę wyłączam program. Tworki są równie atrakcyjne...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX