Przemysław Saleta - ocenia pośladki gwiazd

Przemysław Saleta - światowy mistrz kickboksingu, model, redaktor naczelny magazynu dla panów "Gentlemen", tancerz na lodzie , teraz zdobył specjalizację w kolejnej dziedzinie - kobiecych pup. Na łamach "Faktu" bokser dokonuje profesjonalnej oceny pośladków rodzimych gwiazd. Wygrała - co nas nie dziwi - Doda. Słabe noty za to dostała pupa Kasi Cichopek.

 

Kryteria oceny pośladków jurora Przemka Salety są jasne.

Damskie pośladki powinny być krągłe, gładkie i sterczące. Trudno jest mi powiedzieć, jakie najbardziej mi się podobają, ale doskonale wiem, jakich nie lubię: rozlazłych czy obwisłych. Odstające pupy są fajne, ale pod warunkiem, że nie wyglądają karykaturalnie, jak np. w amerykańskich teledyskach.

Surowy sędzia, jak ocenia więc pupy naszych gwiazd?

 

Justyna Steczkowska

 

Są zgrabne, niezwykle kształtne, ponętne... Wielu panów z pewnością oceni je jako idealne i nie znajdzie niczego, co można by im zarzucić. Jeśli miałbym być bardzo surowym sędzią, mógłbym im zarzucić, że są zbyt płaskie.

 

Tatiana Okupnik

 

Odstająca pupa Tatiany trochę przypomina pośladki Afroamerykanek, jest niezwykle seksowna. Takie pośladki wyglądają niezwykle ponętnie w tańcu. A Tatiana wie, jak się poruszać z wdziękiem i eksponować swoją zgrabna pupę. Umie też ją podkreślać obcisłymi strojami, budząc zaciekawienie kobiecymi kształtami.

Kasia Cichopek

 

Jej pośladki są ewidentnie nie w formie. Ale nic straconego. Istnieje przecież wiele ćwiczeń, które potrafią pięknie uformować pupę. Dlatego Kasi przydałoby się trochę potrenować, a poprawa będzie.

Doda

 

Zdecydowanie najzgrabniejsza pupa w polskim showbiznesie. Kształtna z natury, a do tego ślicznie wyrzeźbiona przez sport, który piosenkarka, jak wiadomo, uprawia od dzieciństwa. Trudno o lepszy dowód na to, że sport, ruch i ćwiczenia fizyczne mogą przysłużyć się damskiej urodzie. Kiedy się ma takie zgrabne pośladki, można, a nawet trzeba eksponować je na estradzie.