Robert Moskwa będzie dalej śpiewał

Przystojny aktor Robert Moskwa był największym odkryciem pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają" . Zrobił w trakcie polsatowskiego show wielkie postępy i w jednym z ostatnich odcinków Edyta Górniak powiedziała, że jest jej faworytem. Po programie, w którym ostatecznie zajął 3 miejsce, Robert nie spoczął na laurach i wziął się ostro do pracy. Aktor postanowił wykorzystać swoje 5 minut sławy i planuje zarobić na śpiewaniu - donosi "Fakt". Gdzie usłyszymy Roberta? Na zdjęciu w towarzystwie pięknych uczestniczek polsatowskiego show - chyba nie musimy przedstawiać.

 

Stacja Polsat zaproponowała Jackowi Moskwie udział w koncercie w Płocku, który będzie transmitowany na żywo. Aktor zaśpiewa tam 2 utwory, które wykonał w "Jak oni śpiewają" - "Jestem macho" i "Lepszy model". To nie koniec planów Roberta związanych ze śpiewaniem. Już we wrześniu aktor ruszy w trasę koncertową po Polsce.

 

Moskwa w rozmowie z "Faktem" przyznał, że po prostu idzie za ciosem i chce wykorzystać swoje 5 minut sławy.

Nie ma na co czekać, nie oszukujmy się, moja popularność jest efektem "Jak Oni śpiewają", więc trzeba to wykorzystać, póki ludzie pamiętają.

"Fakt" wierzy, że Robert dzięki pieniądzom zarobionym na koncertach nie będzie miał jak kiedyś problemów z płynnością finansową.

 

To już lekka przesada. Być może zanim Robert rozpoczął pracę na planie "M jak miłość" miał problemy finansowe, jednak gdy dołączył już do grona aktorów tego hitowego serialu, zaczął na pewno nieźle zarabiać. W końcu aktorzy "M jak... " dostają około 2 tysiące złotych za dzień zdjęciowy. Robert na śpiewaniu chce pewnie dodatkowo zarobić. Poza tym jakoś ciężko nam uwierzyć w to, że ledwo wiąże koniec z końcem. Mamy tylko nadzieję, że Edyta Herbuś nie pójdzie w ślady Roberta i nie będzie chciała dorobić na śpiewaniu.

 

Oto Robert Moskwa w duecie z Partycją Markowską w "Jak oni śpiewają".

 

 

Więcej o: