Żora Korolyov idzie w ślady Edyty Herbuś

Przystojny ukraiński tancerz zdobył w tym roku razem ze swoją partnerką Blanką Winiarską brązowy medal na Mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich. Producenci TVN zauważyli wielki potencjał i talent dziewiętnastoletniego tancerza i zaproponowali mu udział w 5 edycji programu "Taniec z gwiazdami". Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ Żora zajął z Kasią Cerekwicką 4 miejsce i przy okazji podbił serca fanek programu. Żora ceni sobie oczywiście sympatię widzów, jednak najważniejsza jest dla niego jego dziewczyna Zosia z którą wybrał się właśnie na wakacje - donosi "Super Express". Po wakacjach tancerz zadebiutuje na małym ekranie jako aktor... Kolejny wielki talent na miarę Edyty Herbuś?

 

"Super Express" spotkał zakochaną parę w Ełku. Żora powiedział dziennikowi, że bardzo chcieli z Zosią spędzić urlop we dwoje i po prostu trochę wypocząć.

Tutaj mamy do tego idealne warunki: świetny hotel, spacery, basen, jezioro... Jednym słowem słodkie lenistwo.

Korolyov od lat tańczy zawodowo i nawet na urlopie musi trenować żeby nie wyjść z formy. Codziennie ćwiczy na siłowni oraz uczy skomplikowanych kroków tańca swoją dziewczynę.

Lekcje zaczęliśmy już w Warszawie. Trenujemy moje ulubione tańce latynoamerykańskie. Zosia bardzo dobrze czuje się w jivie i cha-chy.

Przyszły tydzień Żora planuje spędzić na Helu a później wrócić do pracy w Warszawie.

Wkrótce mam spotkanie w TVN, a już w sierpniu zaczynam pracę i treningi.

To jednak nie koniec telewizyjnych planów Żory. Tancerz dostał propozycję zagrania w serialu "Egzamin życia". Korolyov zaczął niedawno uczęszczać na warsztaty aktorskie i już jesienią zobaczymy go w roli instruktora tańca w serialu Dwójki. Brawo za ambicje, ale boimy się o zdrowie widzów.

 

W trakcie ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" pojawiły się plotki o romansie Żory i jego partnerki Kasi Cerekwickiej. Dziennik zastanawia się czy Zosia nie będzie przypadkiem zazdrosna o gwiazdę, którą w nowej edycji jej chłopak będzie uczył tańczyć. Żora przekonuje, że z Zosią układa mu się wyśmienicie i nie są o siebie zazdrośni.

Ja tańczę, ona jest modelką: taką mamy pracę. Żadne z nas nie jest zazdrosne. Choć jesteśmy ze sobą dopiero pół roku, to bardzo się kochamy.

Jakiś czas temu Żora był gościem Kuby Wojewódzkiego. Młody Ukrainiec dzięki udziałowi w tym programie obalił stereotyp tancerza jako osoby niezbyt inteligentnej, która nie potrafi się poprawnie wysłowić.

 

 

 
 
Prawda, że słodki? Taki Żorek.
 
 
Tancerze ujawnił także, że nie rozumie mentalności Polaków, którzy lubią głosować na osoby nieszczęśliwe, bo np. przyjechały z niedużego miasta do dużego i nie potrafią sobie poradzić z samotnością. Czyżby jakaś aluzja do Kasi Tusk? Tak czy siak - śliczny herubinek. Takich gwiazd nam brakuje najbardziej.