Gosia Andrzejewicz - ojciec ją kontroluje?

Troskliwy tata Gosi Andrzejewicz porzucił dla córki posadę inżyniera elektronika i zaangażował się w pracę nad karierą Gosi. Niestety tatuś jest zbyt opiekuńczy i wtrąca się właściwie we wszystkie jej sprawy zawodowe. Współpracownikom Gosi oczywiście nie odpowiada taka sytuacja - informuje "Świat i ludzie". Gosia - ma nowe przezwisko - daddy`s girl.

 

Jeden z realizatorów festiwalu w Opolu opowiedział szczegółowo magazynowi o tym jak tata Gosi Andrzejewicz ingeruje w sprawy córki.

Gdy ona śpiewa, on stoi za kulisami. Odbiera jej telefony, kontroluje finanse i kontakty. Wiele lat jestem w tej branży, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Moim zdaniem to nie pomoże Małgosi w karierze.


Na łamach magazynu wypowiedział się też były współpracownik Gosi, który zrezygnował z dalszej pracy z wokalistką właśnie z powodu nadopiekuńczości jej ojca.

Gdy byliśmy w zagranicznej trasie, ojciec wydzwaniał co kilka minut. Pytał co jadła, w czym chodzi. Godzinami dyskutował, że występuje w za krótkiej sukience albo, że ma za mocny makijaż. Nie wytrzymałem.

Akurat pretensje o zbyt krótkie spódniczki nas nie dziwią. Przecież chyba każdy ojciec nie lubi, gdy jego córka ubiera się zbyt wyzywająco. A co dopiero, gdy ma wystąpić przed wielomilionową publicznością.

 

Ciekawe ile czasu Gosia prosiła tatę o to czy może na festiwal w Opolu założyć tę kieckę?

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (111)
Gosia Andrzejewicz - ojciec ją kontroluje?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ciekawie czy sobie cipke zoperowala na ciasniejsza bo juz roz.. jest

 • Gość: Gość

  0

  gosia moze bys ala jakies nagie zdjecia...pozdro

 • Gość: Gość

  0

  gosiu zajebiście się ubierasz uwielbiam twoje piosenki
  fajna z ciebie dziewczyna.

 • Gość: Gość

  0

  matko......

 • Gość: Gość

  0

  gosiu jesteś odlotowa lobię twoje piosenki i ciebie jesteś moją fankom

 • Gość: Gość

  0

  wiecie na tym ostatnim nie ma tak wydatnego biustu co na innych zdjeciach z ostatniego okresu... cos kreci z ta operacja!

 • Gość: Gość

  0

  naprawde lubię cię ale jesteś szalona i śpiewasz z plejbeku więc zegnaj moze napisze jak zmenie zdanie ok no to papa

 • Gość: Gość

  0

  Ta sukienka wcale nie wygląda jak piżama nocna...Gosia jest superrrrrrrrrr i nikt jej nie pokona!PoZdRaWiAm.papapapapa

 • Gość: Gość

  0

  Gosia jest odjazd piekna ladna ma piekne piosenki ma piekne zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest ssssssssssuuuuuuuuuuuppppppppppeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX