Paweł Małaszyński - przystojniak po 30-stce

Najbardziej urodziwy i postawny aktor młodego pokolenia - Paweł Małaszyński - kończy dziś 31 lat. Ma wygląd faceta, który nam podoba się najbardziej - ma regularne, szlachetne rysy (oby się to wkrótce nie zmieniło) - nie jest lalusiowaty, do tego świetnie zbudowany, plus nie wygląda na taniego podrywacza , a na wrażliwego, silnego mężczyznę. To nie tylko nasze zdanie - w końcu został okrzyknięty "Najpiękniejszym Vivy". Wszystkiego najlepszego - przystojniaku

 

Paweł Małaszyński najpierw studiował prawo. Na szczęście zarzucił je już po pierwszym roku i został aktorem. Chociaż prawnik z niego też niczego sobie - o czym przekonaliśmy w "Magdzie M.". Często Paweł grywa też "gliniarzy" - patrz "Oficer", "Oficerowie", w najnowszym serialu aktor zmieni twarz - tego ciut się obawiamy.

Paweł jako oficer policji w "Oficerach".

W filmach zawsze kręcą się koło Małaszyńskiego piękne kobiety, ale "to tylko film". W życiu Paweł jest wzorowym mężem i ojcem. Lubimy takich fajnych solenizantów.

I nie jesteśmy gołosłowni - Paweł z żoną - Joanną Chitruszko, która pracuje jako tancerka i choreografka.

Więcej o:
Komentarze (293)
Paweł Małaszyński - przystojniak po 30-stce
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  ludzka zazdrość nie zna granic, Paweł ma 184 wzr a zresztą można to zobaczyć gołym okiem a czemu tabloidy zaniżają jego wzrost nie mam pojęcia , a małych knypków powiększają w głowie się nie mieści kłamią w żywe oczy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Małaszyński ma 183cm

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  muj kochany pawelek ta jego zona to ma szcescie ze ma najlepszego faceta na swiecie!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  JERZELI PAWEL MA 170 WZROSTU TO CIEKAWA JESTEM ILE MAJA INNI AKTORZY BO GDY PRZYNIM STAJA TO WYGLADAJA JAK KRASNOLUDKI . POZATYM SWIADEK KORONNY BARDZO MI SIE PODOBAL WIDOCZNIE TO JEST KWESTIA USTOSUNKOWANIA SIE DO DANEJ OSOBY PAWEL JEST PSZYSTOJNY MRZNA MU TEGO POZAZDROSCIC.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  kurde zebym byla o 10 lal mlodsza

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Ojj...Paweł to słodziak i maksymalne ciacho :P zazdroszcze Aśce xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Wszystkiego najlepszego w dniu 30 urodzin Zycza fanki 94 Uwielbiamy serial magda m i twarza w twarz i wogule twoje wszystkie filmy i seriale

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  JEST BOSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Droga młodzieży.Co Wy chcecie od tego człowieka?Wybrał zawód aktora i próbuje się w nim spełnić.A może boli Was,że nie ma wokół niego żadnych skandali?On jest normalnym facetem która ma normalną rodzinę i jest szczęśliwy.A tak na marginesie proponuję popracować nad ortografią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX