Natasza Urbańska węszy spisek

Aktorka nie pogodziła się z przegraną w finale "Jak oni śpiewają" i dlatego chce poznać dokładne wyniki głosowania telewidzów. "Twojemu imperium" powiedziała:
Chcę poznać wyniki głosowania, które Polsat utajnił. Chcę się dowiedzieć, iloma głosami przegrałam. No i będę dalej śpiewać! I nagram płytę.

Poszło nam w pięty.

 

Urbańska przez cały program słyszała z ust jurorów praktycznie same komplementy i najwyraźniej myślała, że również u publiczności ma olbrzymie poparcie. Widzowie być może ją pokochali, ale nie tak bardzo jak Agnieszkę Włodarczyk, która wygrała kontrakt płytowy i Brylantowy Mikrofon.

 

Przypominamy, że w obronie Nataszy stanął również Michał Wiśniewski, który na swoim blogu napisał, że to właśnie Urbańska powinna wygrać. Piosenkarz twierdził również, że wiedział o przegranej Nataszy już parę dni przed finałem. Być może to wypowiedź Wiśniewskiego skłoniła aktorkę do zainteresowania się wynikami głosowania.

 

Nataszo masz wielki talent, więc zajmij się lepiej pracą nad rozwojem swojej dalszej kariery a nie wracanie do przeszłości. Brylantowego Mikrofonu i tak już nie dostaniesz, więc co ci da, że będziesz wiedziała iloma procentami przegrałaś?

Więcej o: