Lepper i Bosak - elegant i piękniś obchodzą dziś urodziny!

Dziś wielkie święto. Bo solenizantami (tak, solenizantami) są najlepiej ubrany polityk - według uznanego stylisty Tomka Jacykowa - Andrzej Lepper i okrzynięty przez gejów "najseksowniejszym Wszechpolakiem" - Krzysztof Bosak. Wymuskany i spalony na brąz Lepper kończy 53 lata. A posiadaczowi namiętnych ust "a`la Angelina Jolie" politykowi Ligii Polskich Rodzin - stuknie dziś ćwierćwieku.

 

Zaczynamy od sylwetki starszego solenizanta - przez szacunek dla starszych oczywiście.

 

Andrzej Lepper życie prowadził burzliwe. Ukończył technikum dla rolników w Sypniewie. Jednak nie oranie ziemi było mu przeznaczone. Lepper zainspirowany nazwą miasta obmyślił sobie plan na swoją karierę polityczną. Pod szyldem walki o prawa rolników wysypywał unijne zboże na tory i urządzał blokady dróg. W przerwach brał kredyty. Ale potem wyskoczyła mu znowu jakaś blokada i jakoś nie miał sposobności ich spłacać. I już gdy na plecach zaczął czuć oddech komornika, szczęśliwie wszedł do Sejmu - w białoczerwonym krawacie Samoobrony. Siedzi tam już drugą kadencję. I jak twierdzi Tomek Jacyków najlepiej się ze wszystkich ubiera i prezentuje. Zasłynął też z błyskotliwych wypowiedzi m.in. "Balcerowicz musi odejść" czy "Jak to można prostytutkę zgwałcić (he,he,he)." Ostatnio Aneta K. - ex-działaczka Samoobrony - zarzuciła mu delikatnie mówiąc, że do swojej partii zatrudnia tylko ładne i uległe kobiety. Plus, że jest ojcem jej dziecka - jednak testy DNA tego nie potwierdziły. Panie Lepper - mniej skandali, mniej kredytów, mniej polityki! Żyj Pan długo i szczęśliwie.

 

Teraz pora na "poselskie ciacho" - tak to się określa podobno atrakcyjne osoby.

 

To najmłodszy poseł w obecnym Sejmie i "uwielbiany przez gejów" - Krzysztof Bosak. Gdy mówi, lepiej patrzeć na jego pełne, namiętne usta niż słuchać tego, co...mówi. Bo ten były prezes Wszechpolaków, a obecnie polityk Ligii Polskich Rodzin - wielu nie lubi m.in. homoseksualistów, feministek i "Harry'ego Pottera". Ale geje nie oddają mu tej żółci, przeciwnie, okrzyknęli Bosaka "najseksowniejszym Wszechpolakiem". Życzymy "ponętnemu" posłowi - najlepszego!

 

Czemu Bosak tak wielu rzeczy i osób nie lubi? Mamy na to swoją małą teorię, przeczytaliśmy w internecie, że jako nastolatek grywał jako DJ na imprezach. Jak pokazały jego późniejsze losy, kariery w klubingu nie zrobił. Pewnie dlatego tyle w nim złości. Zamiast szaleć na imprezach, musi wysiadywać w posępnych ławach poselskich i zazdrościć tym, którzy barwnie ubrani paradują np. na ulicach, czyli gejom i lesbijkom. Dlatego nazywa ich "największym złem". Nawet zabawowy Harry Potter podpadł Bosakowi, poseł podsumował go krótko i dobitnie:"wątpliwy moralnie".

Więcej o:
Komentarze (121)
Lepper i Bosak - elegant i piękniś obchodzą dziś urodziny!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Bosak nie lubi Harry'ego Potter'a? Nieeeeeee...

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Krzysiu jest słodziutki

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Krzysiu pedancik, ale fajny :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Lepper - Uśmiech traktorzysty

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  na szczęście LPR i pana Giertycha nie ma w parlamencie i nie udało mu się jako ministrowi edukacji zrobić z uczciwych dzieci polskich swoich giertychjungen

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Lepper bardziej przypomina "uśmiechniętego" inaczej.
  Takie fotki powinny wisieć w każdej oborze to krowy ze smiechu dawalyby gotowy jogurt zamiast mleka,a co chodzi o tego lalusia to takie gęby w kryminale "przerysowywane" są każdego dnia przez grypsiarzy

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  odczepcie się od Krzyśka doczepcie do leppera

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  leppera to na bosaka poscic

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  To chyba żart, Bossak to mega szpeta. Nawet patykiem bym go nie tknął

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX