Joanna Racewicz - jej figura grozi powodzią?

Mocno naciąganą tezę, że dość krągłe kształty dziennikarki TVP grożą kataklizmem - postawił "Fakt". Joanna Racewicz pojawiła się na sopockiej plaży w biało-czarnym bikini i miała pecha, że trafiła na paparazzi z "Faktu". Dziś pojawił się złośliwy alert, że gdy Joanna - cytujemy - o monumentalnych kształtach wchodzi do Bałtyku podnosi się poziom wody. I to tak, że Żuławom Wiślanym grozi zalanie. Na dowód opiniotwórczy dziennik prezentuje rzekome ogromne ciało dziennikarki w plażowym kostiumie. Szczerze? Wygląda całkiem do rzeczy - nam się podoba.

 

Widać wprawdzie, że Joanna do nastolatek nie należy, tylko raczej do tzw. kobiet z doświadczeniem życiowym. Ale wcale nie jak donosi "Fakt" kryje się ze swoim wiekiem. Myśmy się dowiedzieli ile ma latek - 34. I co źle się prezentuje?

Według nas ma bardzo ponętne, krągłe, kobiece kształty, ale dla niektórych czepialskich to najbardziej "odrażające ciało na świecie".

Kiedy nasz reporter zobaczył na sopockiej plaży białawą górkę o nieregularnych kształtach, z początku myślał, że to wydma. Ale nie. Kiedy owa wydma wstała i pokazała twarz, okazało się, że to Joanna Racewicz. (...) Gdy sunęła w kierunku morza (...) odziana w skąpy kostium wyglądała wręcz monumentalnie! Wodowanie przebiegło bez zakłóce, choć jej wyporność budziła pewne obawy - nie wiadomo czy tego rodzaju obiekty mogą się zanurzać się w Zatoce Gdańskiej. Gdy podniesie się poziom wody, poważnie zagrożone zalaniem są nisko położone Żuławy Wiślane.

Wbrew tym złorzeczeniom tym razem Żuławy przetrwały po wizycie Joanny Racewicz na plaży - my zdecydowanie też.

Więcej o:
Komentarze (81)
Joanna Racewicz - jej figura grozi powodzią?
Zaloguj się
 • odchudzacz

  Oceniono 22 razy 22

  Trzeba byc debilem lub reporterem Faktu (co wychodzi dokladnie na jedno), by tak napisac o kobiecie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  .....a jak dlamnie to nic dodac nic ujać....jest ok tymbardziej ze urodziła dzidzie w kwietniu

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  fakt-dlaczego ktoś wogóle czyta ten szmatławiec?

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  cały fakt jest prostacki i chamski

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  co za cul to napisał he PANI Joanna jes bardzo miłom kobieta i jak dl

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  nie no ten Fakt to przegina na calej linii. Jakby p. Racewicz ważyła 50kg to by pisali ze jest anorektyczką i juz pewnie umiera;/;/;/ jacy oni są słabi PORAŻKA:(

 • romadabrowa

  Oceniono 11 razy 7

  wygląda bardzo ładnie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Wsiowa gazeta - wsiowy poziom - wsiowi ludzie ją prowadzą...Fotograf miał łysą pałę i wielki brzuchol i nieuprane majtki z przedwczoraj a bierze się za ocenę innych.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  ludzie co wy wypisujecie to normalna ladna i zgrabna kobieta czy wy grubych ludzi nie widzieliscie?????kobieto zastanow sie co ty wypisujesz za bzdury na temat pani Joanny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX