Koniec kariery Joanny Brodzik?

Już w czerwcu zobaczymy ostatni odcinek "bajecznego" serialu "Magda.M.", w którym Brodzik wciela się w rolę tytułowej bohaterki. Tygodnik "Rewia" zastanawia się, co dalej będzie się działo z popularną i piękną aktorką.

 


Gazeta sugeruje, że zakończenie zdjęć na planie serialu oznacza również koniec kariery aktorskiej Joanny. Menadżerka gwiazdy przekonuje jednak, że Brodzik nie zniknie z ekranów:

Definitywnie skończyły się zdjęcia do serialu "Magda M.", ale jest jeszcze autorski program Joanny "Dookoła siebie".

Problem w tym, że ambitny program Joanny nie cieszy się dużo oglądalnością. Każdy odcinek ogląda ok. 800 tysięcy widzów. To właściwie nic w porównaniu z popularnością serialu "Magda M.", który co tydzień przyciąga przed telewizory 4,5 miliona widzów. Dlatego telewizja publiczna planuje nagrać jeszcze tylko dwa odcinki programu, a później puszczać tylko powtórki.

Joanna Brodzik

 

Ale my nie przekreślamy Brodzik. W końcu zdobyła tytuł "Viva najpiękniejsza" i na pewno znajdą się producenci, którzy chętnie widzieliby w swoich serialach Joasię.

Więcej o:
Komentarze (221)
Koniec kariery Joanny Brodzik?
Zaloguj się
 • aleks768

  0

  niee proszeee jak odejdzie odejdzie ze świata :(

 • Gość: Gość

  0

  ni joanna ni może odejść nie prosze

 • Gość: Gość

  0

  CO TO NIEMORZLIWE ONA I PIOTR TO SZYK CAŁEGO FILMU , CO TO ZA FILM BEZ MAGDY KASZANA

 • Gość: Gość

  0

  po jakiego ch..a tu wchodzicie,,,sami zagrajcie cos lepszego,,,,

 • Gość: Gość

  0

  joanna nie moze odejsc

 • Gość: Gość

  0

  Joanno Brodzik jest Pani rewelacyjna aktorka i bardzo utalentowana. Najinteligentniejsza polska aktorka swego pokolenia, gra w pani wykonaniu i najmniejszy wywiad to przyjemnosc zarowno dla oczu jak uszu. Dla mnie jest Pani wybitna. Zycze Pani pasma sukcesow i wiele szczescia osobistego. Czekam na Pani nastepny film.

 • Gość: Gość

  0

  Lubię serial Magda M i podoba mi się w nim styl ubierania się Joasi ale co do jej kariery to nie wiem Oscara raczej nie dostanie ( tak czuję)

 • Gość: Gość

  0

  szkoda że magda m już sie kończy fajny serial tylko szkoda że zwsze było wiadomo jak sie skończy. nawet po największych kłótniach i tak magda wracała do Piotra;do aktorki nic nie mam.P.S serial magda m był sto razy fajniejszy niż kasia i tomek bo to dopiero był nie wypał serialowy pozdrawiam

 • Gość: Gość

  0

  Uważam że Jonna Brodzik jest świetna.Nie powinna konczyć kariery.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX