Katarzyna Herman szczęśliwą kobietą

Katrzyna Herman gra w serialu "Magda M." uwielbianą przez widzów Karolinę Waligórę. Zarówno na małym ekranie, jak i w prywatnym życiu jes szczęśliwą matką i kobietą, która realizuje się w pracy. "Tele tygodniowi" opowiada ile jej daje rodzina:

Czuję ile mi to daje, a nie zabiera. Gdyby nie dziecko, gdyby nie rodzina, może byłabym za ambitna? Może za dużo bym chciała? A to nie jest zdrowe i w moim zawodzie nigdy nie wychodzi na dobre.

 

Choć ma dużo pracy - gra w dwóch serialach ("Magda M." oraz "Ekipa") - to zawsze znajduje czas, by zadbać o swoją rodzinę:

Jeśli pracuję od bladego świtu, to rano z małym rzeczywiście w ogóle się nie widzę, bo on wstaje trochę później. Przygotowuję śniadanie dla rodziny i po cichutku wychodzę. Sama jem już na planie - w wolnej chwili, po charakteryzacji.

Katarzyna Herman

Zdarzają się też wolne dni od pracy, które Katarzyna spędza tylko z rodziną:

Na szczęście od czasu do czasu trafiają mi się też wolne dni. Wtedy łazimy sobie z synkiem, kopiemy piłkę, siedzimy w piaskownicy, oglądamy "Krecika". A wkrótce będę miała trzy zupełnie wolne miesiące, które będę spędzać na okrągło z dzieckiem.

Katarzyna myśli w ogóle o kolejnych dzieciach ("drugim, trzecim, czwartym"), bo chce mieć dużą rodzinę:

Wiem, że fajnie żyć w dużej rodzinie. Najchętniej urodziłabym bliźniaki, jak Julia Roberts. Niestety, nie można tego osiągnąć siłą spokoju i woli.