Foremniak i Maserak - będzie ślub

Foremniak podobno już przygotowuje się do zmiany nazwiska na Maserak, choć osobiście jeszcze niczego nie potwierdza. Potwierdza, a raczej przypuszcza natomiast ?Fakt?, według którego wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Foremniak i Maserak chcą zalegalizować swoją miłość.

 

Pod koniec zeszłego tygodnia widziano Rafała Maseraka i Małgorzatę Foremniak na wspólnych zakupach. Razem oglądali ubrania, a kiedy Małgorzata udawała się do przymierzalni, Rafał przynosił jej kolejne ciuchy i skrupulatnie oceniał jej każdy kolejny strój. Wiadomo, że czas szybko leci ale przecież Rafał i Małgorzata są ze sobą już dwa lata, a ich miłość najwyraźniej nie słabnie.

 

Wspólny wypad na zakupy nie musi jednak od razu świadczyć o ślubnych planach. Świadczy o tym zupełnie co innego. Rafał, na przykład, poznał Małgorzatę ze swoją matką. Natomiast Małgosia przedstawiła ukochanego swojej córce i adoptowanym dzieciom. Kosztowało ich to wiele stresu, ale podobno rodzina Maseraka, jak i Foremniak zaakceptowały ich związek.

 

Kiedy w lutym Małgorzata Foremniak oficjalnie powiedziała, że jest z Rafałem, nie myślała jeszcze o ślubie. Pewnie dlatego, że problemem było małżeństwo z Waldemarem Dzikim. Od pewnego czasu żyją jednak osobno, a dodatkowo Waldemar znalazł nową partnerkę. Tak więc czarne chmury wiszące nad związkiem Foremniak i Maseraka całkowicie zniknęły, a zakochana para może na poważnie myśleć (i oczywiście już myśli) o legalizacji związku.

 

Więcej o: