Maksymiuk potrafi się zatroszczyć

Świąteczny wypoczynek Janusza Maksymiuka i Sandry Lewandowskiej z Samoobrony na egipskiej plaży to temat okładkowy "Super Expressu" i "Faktu".

 

W Samoobronie nie ma podrywu, niedwuznaczynych propozycji, a jest wręcz ojcowska troska.

Tak w jednym z wywiadów mówiła Sandra Lewandowska i widać, że Janusz Maksymiuk wziął te słowa do serca. Takiej ojcowskiej troski jeszcze nie widzieliśmy.

 

Janusz Maksymiuk, który ma ogromne długi postanowił odpocząć od służbowych obowiązków w egipskim kurorcie. Pomagała mu w tym dzielnie - młodsza o 30 lat - Sandra Lewandowska. Wylegiwali się topless w pełnym słońcu na złocistej plaży. Maksymiuk, jak na "ojca" przystało, z wielką troską smarował olejkiem plecy posłanki i cały czas miał na nią oko. Kiedy jednak po powrocie dziennikarze pytali się go o egpiski wypad z Lewandowską, to ten wydawał się rozkojarzony:

A była tam? Eee... Chyba nie... (śmiech). Wiele osób było.

Najważniejsze jednak, że oboje nie zapomnieli o swojej pracy i nawet w Egipcie popularyzowali swoją ukochaną partię. Cały czas wylegiwali się na partyjnych (w biało-czerwonych barwach) ręcznikach. Andrzej Lepper byłby z nich dumny.

 

Sandra Lewandowsko to oczko w głowie każdego posła Samoobrony.

Sandra Lewandowska

Więcej o:
Komentarze (50)
Maksymiuk potrafi się zatroszczyć
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  a ja sie ne dziwie lewandowskiej, facet jest fajnie owlosiony a poza tym panowie z brzuszkami tez sa pociagajacy... na jej miejscu sama bym sie nim zajela (i to konkretnie), a co facetowi w tym wieku tez sie cos nalezy od zycia ;P

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ja tez bym na niego nie patrzyl, spodnie z portwelem zostawil w szatni

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ta szmata za pieniądze podatników bawi się w tancu z gwiazdam,i. A ta dziadyga niech lepjej się nie kompromituje pokazując się z ta zdzirą dla której "lepsza zła sława niż zadna".

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  laseczka suuuuuper, figurka ojejku zajefajna pozdrawiam Sandrę

 • landrynka411

  0

  Twoje dziecko szybko nudzi sie zabawkami? wejdz na www.fabryka-robotow.pl znajdziesz tu wymarzony prezent dla swojej pociechy, ktore sprawi radosc dziecku

 • Gość: Gość

  0

  SZKODA ŻE URODA NIE IDZIE W PARZE Z ROZUMEM,BO ŁADNA DZIEWCZYNA A ŻYCIE SOBIE NISZCZY

 • Gość: Gość

  0

  Czy pani 60 letni spasiony facet nie napawa obrzydzeniem ??

 • Gość: Gość

  0

  zaraz puszczę pawia

 • Gość: Gość

  0

  na co jej takiego starego pierdziocha.Jak sie zestarzeje i będzie krzywulec z niego to co ona będzie za ogon go dżwigać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX