Małgosia Foremniak nie boi się Omeny

Wczoraj zastanawialiśmy się, co sądzi Małgosia Foremniak o niedoszłym romansie Omeny Mensah i Rafała Maseraka. Uderz w stół, a nożyce się odezwą, dzisiaj w "Fakcie" piękna aktorka rozwiewa wątpliwości.
Wiedziałam, że pojawią się takie spekulacje, ale nie zawracam sobie tym głowy i nie reaguję

Pamiętacie jak sama Foremniak dementowała plotki o romansie z Maserakiem? Stare przysłowie mówi - nie wierzcie w plotki niezdementowane.

 

Od początku piątek edycji "Tańca z gwiazdami" z uwagą obserwowano gorący duet. Para od pierwszego odcinka budzi wielkie emocje. Rafał powala swą energią, a Omenaa urzeka urodą i wdziękiem. Nic więc dziwnego, że publiczność oczekiwała kolejnej pikantnej historii.

Jak się okazało, nowy "TzG" jest pikanty pod nieco innym względem.

Miło jest na nich patrzeć, widać że oni najbardziej ze wszystkich par bawią się tańcem. A o to przecież chodzi w tym programie

Zabawa tańcem? Jesteśmy zaskoczeni, zawsze myśleliśmy, że chodzi o kasę i popularność.

 

Tak tańczy Maserak i Omenaa:

 


 

Nie będziemy tego komentować, bo każdy jakoś zaczynał.

Więcej o:
Komentarze (13)
Małgosia Foremniak nie boi się Omeny
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  a mi sie podobalo jak tanczyla i napewno nie tanczyla jak'porcelanowa lala' ja uwazam ze 'wolaca tynca' poprosty jest zazdrosna bo na pewno nie potrafi tanczyc jak omenaa

 • Gość: Gość

  0

  Pani Małgorzata Foremniak jest aktorką. Jest aktorką średnio-wyższych lotów, czyli jest zwyczajnie bardzo dobra w tym co robi. Dostaje wynagrodzenie za swoją prace adekwatnie do tego jak rynek ukształtował zarobki w danym obszarze. Są to zarobki wysokie, dużo wyższe od przeciętnej pensji (dajmy w Warszawie), ale też nie są powalająco-niesmaczne ( porównuje pensje dyrektorów i menadzerów, które mogą sie kształtować w wysokości około 20 000 PLN miesięcznie).
  Wyjaśnie. Żeby móc zarządzać taką firmą trzeba mieć wiedze w zakresie prawa, ekonomii i częściowo informatyki.
  I teraz zadam Wam pytanie, czy uważacie, że Aktor zasługuje na pensjię w wysokości około 30 000 PLN miesięcznie???
  Ja uważam, że nie zasługuje, ale niestety dostaje. Takie są prawa rynku.
  Tak jest i tak będzie i jedyne co możemy zrobić to zmienić nastawienie do tych ludzi. A wygląda to następująco:
  1)są to dokładnie tacy sami ludzie jak każdy kto skończył studia i w czymś się specjalizuje.
  2) nie mażadnej róznicy pomiedzy nimi a osobami nie publicznymi, jeżeli tylko założymy, że telewizja to nie jest odnośnik.
  3)Odnosząc sie do tego artykułu, trzeba mieć świadomość, że Pani Małgorzata pomimo, że jest osobą publiczną, daje żenujący przykład sposobu na życie. Ja wiem, że miłość nie wybiera, ale gdzie granice???!!!! Maserak to typowy mało mądry tancerz medialny, który tak naprade nie zdaje nawet sobie sprawy, że nim jest. Co do seriali to powiem tylko tyle, że nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy oglądają tasiemce. Totalna strata czasu i żadna rozrywka.


  Reasumując. Gdyby nie takie strony jak ta i gdyby nie brukowce i ludzie, którym się chce ich szpiegować, to aktorzy byliby porostu aż aktorami, a nie tylko gwiazdami, co niekoniecznie mogłoby się wszystkim spodobać.

  P.S. Pani Małgorzato mijamy się czasami w tej wielkiej korporacji i proponuje więcej skromności, bo Pani mania niesamowitości i uwielbienia niestety zderza się z twardą ścianą normalności i moralności, a w tym wypadku zderzenie jest śmieszne.

 • Gość: Gość

  0

  MI TEZ PODOBA SIE STRASZNIE GOSIA F

 • Gość: Gość

  0

  jaka ona piekna? stara baba , do tego głupia . fajny to jest jej maz dziki/ inteligentnego faceta zamieniła na takie zero.

 • Gość: Gość

  0

  SEKSI KOBIETA MOGLA BY WRZAZ UDZIAL SESI FOTOGRAFICZNEJ DO PLEBOY

 • Gość: Gość

  0

  fuj fuj i jeszcze raz fuj;p

 • Gość: Gość

  0

  Karolina sama jesteś szmata i to głupia... Małgosiu mam nadzieję, że nie czytasz tych debilnych tekstów. Biedna jesteś, bo Rafał to kutas i to nie kwestia różnicy wieku a charakteru. Ja mam 18 lat młodszego parnera i jestem kochana i traktowana jak księżniczka. Życzę Ci siły...

 • Gość: Gość

  0

  omena jest bardzo ładna i się nieznacie.. małospotykana jest taka uroda.. a foremniak to szmata!! dziwka!! i dupy daje w każdym filmie!! niech ona pomysli o swich dzieciach!! jak one się czują!!! ..!!

 • Gość: Gość

  0

  66666666666666666666

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX