Pierwszy romans w nowym Tańcu z Gwiazdami?

Program nudny, gwiazdy nijakie, ludzie z braku innych możliwości głosują na Kasię Tusk, bo bawi ich jak jest upokarzana przez jury. Świetna zabawa. Co się robi w takich beznadziejnych przypadkach? Fabrykuje się romans. "Fakt":
To było do przewidzenia. Kiedy na parkiecie spotkała się dwójka najpiękniejszych ludzi polskiego show-biznesu - Omenaa Mensah i Rafał Maserak, w TVN-ie zawrzało od plotek. (...) Dziś widać, że między Rafałem i Omeną iskrzy. I to jak!

Małgosia Foremniak na pewno się ucieszy.

 

Wystarczy spojrzeć jak doskonale bawią się za kulisami programu. Piękna Omenaa nie czuje w ogóle skrępowania dotykając Rafała po całym ciele. On zaś jest zachwycony, czując na sobie jej smagłe dłonie.

Ten tani erotyk czyta się zaskakująco dobrze! Jak dalej potoczą się losy nowej pary?

Takiego Maseraka już kiedyś widzieliśmy - podczas drugiej edycji "Tańca...", kiedy partnerował Małgorzacie Foremniak. Wtedy również bronił swej tancerki - jak się okazało - nie tylko z powodów zawodowych.

A gdzie jest Małgosia? Czy uratuje Rafała przed zakusami orientalnej piękności?

Małgorzaty nie ma na widowni. Czyżby nie była w stanie na to patrzeć?

Nie chcemy się czepiać, ale pewnie stać ją na telewizor.

Mąż Omeny Jakub dzielnie trwa za kulisami programu.

To jest jakiś mąż? To co to za romans?

(...) na jak długo wystarczy Jakubowi heroizmu i cierpliwości? I jak długo pełne seksu harce Rafała z nową partnerką będzie znosić piękna Małgorzata?

Czyli tak naprawdę nie ma romansu...? Buu, jesteśmy bardzo rozczarowni. Ale historia wzruszająca.