Czas pomyśleć o ciepłym swetrze. Gdzie kupić taki w "zimowy" wzór? Znalazłyśmy piękne i niedrogie modele

JM
23.10.2017 09:00
Marta Żmuda Trzebiatowska, Klaudia Halejcio, Kamila Szczawińska

Marta Żmuda Trzebiatowska, Klaudia Halejcio, Kamila Szczawińska (Instagram.com/martazmudatrzebiatowska/klaudiahalejcio/WBF)

Ciepłe swetry to podstawa wielu jesiennych, a przede wszystkim zimowych stylizacji. Gdzie kupić ładny model, który nie zrujnuje Waszych kieszeni? Zobaczcie nasz przegląd.

Choć temperatury nie zmuszają nas na razie do noszenia grubych swetrów, czas pomyśleć o przygotowaniu na zimę. Chyba nie chcecie, by minusowe temperatury Was zaskoczyły. Znowu ;)

Marta Żmuda Trzebiatowska

Piękna aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym ma na sobie wełniany sweter w piękny wzór. Od razu kojarzy nam się ze skandynawskimi klimatami, które są w tym roku bardzo modne! Gwiazda pod spód założyła koszulkę z białym kołnierzykiem. To dobre rozwiązanie jeśli wybieracie sweter z grubej wełny. Taki materiał może drapać, więc cienka koszulka świetnie się sprawdzi.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Klaudia Halejcio

Klaudia postawiła na sweter oversize z kowbojskim motywem. To model z Zary, który dostaniecie za 139 zł. Jest młodzieżowy, a do tego bardzo uniwersalny. Celebrytka łączy go z winylowymi spodniami, ale możecie postawić też na spódniczkę czy oczywiście jeansy. Dobierzcie do niego ładny szalik i zima niestraszna! ;)

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio

Kamila Szczawińska

Modelka jest fanką etnicznych wzorów, co widać po jej stylizacjach. Tu ma na sobie podobny sweterek, jak ten, w którym pozowała Żmuda Trzebiatowska. Wygląda jednak na lżejszy. Zwróćcie uwagę na pasującą do niego torbę w podobnym stylu i długie kolczyki. Takie "folkowe" elementy są bardzo modne, a do tego twarzowe.

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF
Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Pod spodem znajdziecie więcej ciepłych ubrań:

JM

Więcej o: